Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább a lányokhoz szol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább a lányokhoz szol szerintetek emiatt változott a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
már fél éve vagyok együtt a barátnőmell és mindig amikor találkoztunk mindig vidám voltam feldobtam a napját minden és most beteg vagyok és elég letört voltam mert a hasam is nagyon fájt és csak fetrengtem és simogatott és hát nem olyan volt mint az eddigiek nagyon kellemetlenek éreztem hogy nem tudok mosolyt csalni az arcára mert elég rosszul voltam és nemvolt erőm viccelődni meg semmi ilyesmi hanem csendbe voltam és nem nagyon aktív. szerintetek emiatt változhat a kapcsolatunk hogymost ez nem olyan volt mint amilyenre számított ? vagy á nemtudom nem akartam hogy így alakuljon azt akartam hogy vidám legyen de ehelyett csak aggódott és nézte hogy nincs-e valami bajom :/
2013. okt. 31. 18:39
 1/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Dehogyis, meglehet érteni, ha beteg a másik, akkor senki nem várja el, hogy jókedvű legyen.
2013. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tanulj meg írni!! Szerintem nem raktál a 6 sor alatt egyetlen pontot, vagy vesszőt sem!

Nem fog ettől semmi változni, ha a barátnődnek van agya.

2013. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyan már! :D engem is mindig megnevettet a barátom, de ha nagyon fáradt, vagy beteg, akkor nincs is kedvem nevetni, mert aggódok érte! emiatt semmi nem fog megváltozni, nincs mindig köd meg csillogás! bár kicsit féltelek, mi lesz, ha összekaptok - pedig az sem a világ vége...
2013. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:
tanuld meg fogadni IS a szeretetet. ne csak add
2013. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat jól estek :)
2013. okt. 31. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!