Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal nem volt mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nem volt mindig felhőtlen a kapcsolatunk, most már fél éve minden rendben, megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal, az első 3 évben sok volt a vita, a veszekedés, sok szemétséget is csinált, én is megbántottam sokszor, már úgy voltam vele, hogy vége. egy utolsó esélyt azért adtam a kapcsolatunknak, azóta minden rendben, mintha kicseréltek volna minket. ez az időszak már több mint fél éve tart. most már megnyugodhatok? néha még eszembe jutnak a régi bántások, és nagyon rossz érzés.
2013. okt. 15. 18:03
 1/1 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha boldog vagy mellette és ő is így érez, akkor rendben vagytok. De ez nem azt jelenti, hogy többet nem fogtok vitázni.
2013. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!