Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha hullámvölgybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Mit tegyek, ha hullámvölgybe került az 1 éves kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 21:52
 1/4 anonim válasza:
Mit értesz hullámvölgy alatt? Mi történt bővebben?
2013. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát sokat vitázunk...hogy pc játék függő,esténként le van lassulva ha felhívom telefonon...nem lehet vele beszélni.sokszor lekezelően beszél,próbál rávezetni mindig a saját igazára.azt mondta hogy őt nem érdekli a 4év korkülönbség,de ez szerintem nincs így...nm veszi észre,de sokszor ki akar engem oktatni,és áltakában az van amit ő akar.hetente kb. 3x talizunk amiből 2 alkalom azzal telik el,hogy tanít engem németül,mert ő tud jól,nekem meg kell sulira és azóta kaptam is az 5öst.van amikor azt mondja hogy nincs kedve talizni,ki akar kapcsolódni,hagyjam békén,ne mondjam meg,hogy mit csináljon...az a lényeg hogy nincs semmi ötletem,hogy hogy tudnánk ebből kimászni ami kb. féléve van...?
2013. okt. 14. 22:17
 3/4 viktor123456 ***** válasza:
Szakíts.
2013. okt. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig azon a fényképen egész boldognak tűntetek.
2013. okt. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!