Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik a barátom és még egy ideig nem fogom látni. Nélküle olyan üres minden. Olyan szomorúnak érzem magam, van egy állandó hiányérzetem, bármivel és bárkivel is foglalom magam le. Egy kitöltetlen űr és nagyon rossz....Nem is akarom már neki írogatni, hogy mennyire hiányzik, néha azt gondolom, hogy ez fordítva nem így van és ő nélkülem is nagyon jól meg van. Csak én vagyok ilyen hülye. Nagyon szeretem őt, egyre jobban, állandóan ő jár a fejemben. Az is rossz, hogy nem tudom, hogy ő is így érez-e. Utólag persze mindig mondja, hogy jó újra látni meg ilyenek....De ilyenkor kellene mondani és ilyenkor esne jól,ha mondaná, hogy hiányzom neki vagy hasonlók.
2013. okt. 31. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valami eddig megszokott dolog, történés (mint a találkozásotok) megszűnik, az az emberben ürességet okoz.

Még ha az a dolog nem is volt jó, a megszűnésével ugyan úgy űr keletkezik.

Normális. A megoldás kitölteni az űrt más dolgokkal

2013. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok.Van,hogy el vagyok és lefoglalom magam,akkor kevésbé rossz,és van mikor bármit csinálok,bárhol és bárkivel vagyok egyszerűen nem tudok felszabadult lenni.Ő jobban bírja ezt,vagy legalábbis nem mondja,hogy ne érzékenyüljek el annyiszor.

Át tudom érezni a helyzetedet.Sajnos.

2013. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha minden nap vagy minden másnap találkozunk, akkor nincsen gond. De ahogy egyre több idő telik el, egyre rosszabb. Megnyugtatna, ha tudnám, hogy ő is így érez...
2013. okt. 31. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi heti szinten találkozunk,de volt már hosszabb kihagyás is,és lesz is.Muszáj bírni,más megoldás nincsen.
2013. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!