Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Barátnőm van de sokkal többet érzek más iránt.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel majdnem 1,5 éve együtt vagyunk. Nagyon szeretem meg minden, de új suliba kerültem és teljesen elvarázsolt az egyik osztálytársam. Vele is bármiről tudok beszélgetni, talán picit jobban meghallgat mint a barátnőm és testileg is vonzódom hozzá. Mellé ültem éegsz nap beszélgetünk, van hogy hajnalig beszélgetünk telefonon is. Azt hiszem mindkettőbe bele szerettem és nem tudok választani. Nem akarom megcsalni a barátnőmet de félek, hogy ha szakítok vele akkor megbánom. Vagy esetleg a másik lány nem jön össze velem. Csak hát nem akarom őt se elveszíteni. Mit csináljak? :S

17/F


2013. okt. 19. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Két lányba egyszerre nem lehetsz szerelmes. Vagy az egyik, vagy egyik sem.

A mostani, új lány szerintem csak fellángolás. Ha a barátnődet valóban szereted, és 1.5 éve együtt vagytok, ne hagyd el őt egy hirtelen jött lány miatt.

2013. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre a kettőbe nem lehetsz szerelmes. A barátnőd pedig nem ezt érdemli, úgyhogy mihamarabb döntened kéne. Gyávaságból ne maradj a barátnőddel, miközben odavagy valaki másért. Rendezd magadban, hogy a mostani lány csak fellángolás vagy komolyabb és eszerint dönts egyikük mellett. A másikat pedig hagyd.
2013. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy megcsókolnám azt a csajt, csak akkor ott vége lenne a kapcsolatomnak amit meg nem akarok, de közben kell a másik is. Nem tudom. Ez szeptember eleje óta tart és kezdek meghülyülni tőle. Olyanokat mondok el az új lánynak amiket a barátnőmnek is alig. Erről nem beszéltem az újnak sem. Érzem rajta, hogy ő is akar de tudja, hogy van barátnőm.
2013. okt. 19. 23:46
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nehez ugy, en meg a baratnom anyjara voltam rakattanva :)
2013. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy érmét... Most komolyan. Az egyik fej, a másik írás. Miközben a levegőben pörög, el fogod dönteni, hogy melyik kell igazán, mert annak szurkolsz majd. Sok sikert.
2013. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Márpedig választanod kell. :) Hogy kit, azt csak te döntheted el.
2013. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
No, látod, máris egyszerűbb a helyzeted, mint 4-esnek. :D
2013. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hurrá, legalább gondolkodsz és kínlódsz az ügyön és nem alázod meg a barátnődet könyökből, ez mindenképp dicséretes!


No figyu! 17 évesen (illetve -1,5év) elköteleződni elég kockázatos... Mert még mind a ketten nagyon sokat fogtok változni. Még magatokat sem ismeritek teljesen, és gondolom ha vannak is céljaitok, azok is változnak majd ha tovább tanultok, dolgozni kezdtek, egyebek.

Nyilván vannak akik együtt tudnak maradni, mert szerencsések, hasonlóak a közös céljaik, az egyéni célok meg nem zavarnak be. De Ez ritka, és ha nagyon másfele mentek, akkor az egyiknek vagy nagyon sokat kell alkalmazkodni a másikhoz, vagy pedig nem teszi egyik se és vita lesz, veszekedés, szakítás vagy válás... Egymás megszokása miatt még hosszú éveken keresztül mehet a se veled, se nélküled, mire 25-35 évesen észbe kaptok, hogy tök nem illetek össze...


Na nem lebeszélni akarlak a barátnődről!


Az új lány lehet valóban fellángolás, ahogy írták. De nem biztos. De ezzel egyidejűleg az sem biztos, hogy a barátnőd az igazi. Főleg, hogy ilyen erősnek érzed a mostani dolgot...


Szóval azt gondolom, hogy ha maradsz a régivel, az új lányt elfelejted, és tegyük fel tényleg sikerülne elfelejtened, akkor is jöhet még egy következőő,meg még egy következő... És majd egyszer mégis megcsalod a barátnődet már csak a kíváncsiság miatt is.


Én azt javaslom, gondold át, hogy tényleg szereted-e úgy a barátnődet, hogy csak vele, vagy sem. Írd össze a jó és rossz pontjait a kapcsolotatotoknak, úgy egyszerűbb reálisan látni... Állítólag... :)

2013. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted a barátnődet, akkor nem szeretsz bele egy másik lányba.


Amikor 17 voltam, egyik barátom mondta ezt, és csak később jöttem rá, hogy mennyire igaza volt. Ha az újat nem tudod barátként kezelni vagy elfelejteni, akkor már nem működik a régi kapcsolatod, mert másra vágysz.

2013. okt. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Hogy a fenébe ne lehetne több csajba szerelmes? Én is az vagyok most 3-ba. És azokkal az országokkal mi van, ahol 7 feleség lehet? Vagy a biszexuálisokkal, aki kettőt szeret? Simán lehet több emberbe is szerelmesnek lenni.
2013. okt. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!