Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel hogy felvettem neki. a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel hogy felvettem neki. a telefont mindent elrintottam? Hogy tudom. Ezt helyre hozni?

Figyelt kérdés
Tegnao felhivott az exen 1honap utan(az alatt irt de nem valaszoltam egyre se) tegnap viszont meggyengultem es felvettem nrki de csak elmondtam.neki miert szakitottam, mert nem fogta fel eddig, kb semmi masrol nem beszeltunk nem emlitette h hianyzom neki csak annuit mondott h szeretett es h igazam van es ne legyunk rosszba. Erre nem reagaltam semmit, most gyengenrk tart? Nem akarom h azt higyje h joba vagyunk. Tanacsok? Ezek utan tuti nem fog mar keresni... :( 20L
2013. nov. 1. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Most azt akarod hogy keressen vagy hogy ne?
2013. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kolosszus22 ***** válasza:
Elég nehéz kihámozni ebből, hogy mi a szitu! Most azt akarod, hogy keressen vagy azt, hogy ne?
2013. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az egom miatt akarom csak h keressen :) tegnap sajnos nem voltam eleg eros ahhoz h elkuldjem... de akkor van meg esely h keresni fog??? :)
2013. nov. 1. 09:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Egoista ku*va vagy!
2013. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyél jóba vele:)
2013. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez magas.Ha én azt szeretném,hogy keressen egy exem,akkor az azért lenne,mert érdekel mint ember,hogy mi van vele,de csak hébe hóba.De ha nem keres,az sem baj,nem görcsölök rajta.Te még óvodás vagy.Már bocs.
2013. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Korai lenne még vele újra beszélni. És ne így akard az egódat növelni mert a végén neked lesz rosszabb.

(egyébként "higgye" :))

2013. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
Kérdező, te hülye vagy!
2013. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te azt akarod, hogy keressen,könyörögjön és te nemet mondhass, mert az az egódnak jót tesz?

Szégyelld magad!

2013. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán nem.
2013. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!