Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízzak benne? Van 1 lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak benne? Van 1 lány nagyon szép okos stb. több mint 300 km-re lakik tőlem felvettem msn-re és már 1 éve minden nap beszélünk nem bírjuk ki, hogy ne beszéljünk én bele szeretem a lányba és ő is mindig írja hogy szeret meg imád

Figyelt kérdés
és már megterveztük egymással az életünket azt is, hogy felköltözök vele Pestre. Most az van, hogy nekem fel kellene menjek hozzá és nem tudom hogy megbízzak-e benne mi van ha csak átvert?
2010. ápr. 27. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Találkoztatok e már?

2. Ha kevésszer találkoztatok akkor sem lehet teljesen kiismerni az illetőt legyen az nő v férfi.

3. Majd folytatom ha bővebben kifejted ezt a dolgot...

2010. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megterveztétek az egész életeteket előre... Ha átvert, akkor nem tök mind1, hogy most egy kis utazással, vagy anélkül tudod meg? Veszíteni nem veszíthetsz semmit, csak az utazás árát.
2010. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Végül is te ismered. Ha eddig megbízhatónak találtad, most se félj. Bár énigazából nem tudom mire azt, amikor aneten jön össze egy fiú egy lánnyal...
2010. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
uhh jesszus mikor elkezdtem olvasni azthittem rólam van szó :O
2010. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bízz benne,ha nem szeretne,akkor nem írná.És nem hívna fel Pestre.És te is mondd neki mindig h szereted..ezzel csak megerősíted a szerelmeteket :)
2010. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér! Én is ilyen helyzetben voltam, csak én lány vagyok. Már kb. 1-1,5 éve ismertem a fiút, amikor össze jöttünk, nemsokára már 4 éve vagyunk egy pár, eljegyzés is megvolt és a mi távolságunk is 250-270km volt. Szóval ebből bármi lehet nálatok is!


21/L

2010. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
:) velünk ugyanez volt csak mi két hónap után találkoztunk, mai napig 300 km van köztünk, és két éve boldog kapcsolatban élünk:) hajráá!!! 21L
2010. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha 1 éve beszéltek biztos nem tolvaj vagy vmi:) sok sikert:)
2010. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:O :(
2010. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1éve beszéltek és még nem volt annyi eszed,hogy felülj a vonatra v a buszra és találkozz vele?

OoO

2010. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!