Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek menthetetlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menthetetlen a kapcsolatom? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt.Az elején nagyon jól megvoltunk ,mindent megbeszéltünk ,elhülyültünk. Mostanába viszont hetente jó ha 1-szer találkozunk, pedig 10 percnyire lakunk egymástól és facebookon is nagyon keveset beszélgetünk. Emiatt elkezdtem barátként viszonyulni hozzá és rájöttem hogy már nem vagyok szerelmes belé. Rajta látom hogy még szeret azonban valami miatt mégis elhanyagol. Próbáltam már vele beszélni erről ,de semmi sem változott és szerintem nem is érti hogy mi bajom van. Nagyon kedves fiú és a családját is imádom. Nem szeretném megbántani de már nem vagyok belé szerelmes ,egyszerűen csak szeretem mint egy barátot vagy egy testvért. Ti hogyan cselekednétek az én helyemben?
2013. nov. 1. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt így mond meg-el neki

így tisztességes,ne játssz az érzelmeivel

2013. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ASOT ***** válasza:

Az hogy nem szerelmes valaki az még nem baj, mert szeretheti őt igazán, de te nem szereted eléggé csak mint egy havert ahogy írtad.

10 perc távolság meg ló---fasz arról ne is beszéljünk,. hogy neki mennyire lehetsz fontos....

2013. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!