Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghülyülök, tönkreteszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghülyülök, tönkreteszem a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Mostanában a barátom kiakaszt nagyon, kb hülyének néz ha magyaráz (műszakira jár, én pedig tényleg nem vagyok ebben benne annyira) én pedig egy ideig emésztem magamban utána kifakadok, most szombaton is elmondtam, h sz rul vagyok és, h miatta, h van amikor 1-1 eseményt ami az ő baráti körében lesz nem szól (mondjuk most ő se ment) de jól esett vna ha megkérdez, h mit szeretnék, v volt olyan h én úgyis fáradt vagyok, ezért nem szólt nekem hamarabb (aznap lett vna, köpni nyelni nem tudtam) ô persze elment, csakis a haverok miatt...komolyan meg tudnám ütni...
2013. szept. 23. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
pont a te viselkedésed idézi elő
2013. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom, de ő is hibás, egyszerűen olyan dolgok természetesek neki, ami nekem nem, mindig szóltam ha vmi programom lesz, de szigorúan csajos, ő meg alig...
2013. szept. 23. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Férfi és független, van saját élete is.

Tanuld meg elfogadni, a többi is ilyen, legalább is a jobbik fele.

2013. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ferfiak ilyenek :) Ne idegesitsd magad 29f
2013. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21évesek vagyunk, komolyan nem úgy viselkedik, mint egy felnőtt férfi...én sose nézem hülyének, nem mondok olyat, h ezt úgyse értenéd meg, megpróbálom könnyen elmagyarázni...
2013. szept. 23. 22:13
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz.
2013. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az én férjem mindig megkérdezi, hogy elmehet-e ide vagy oda, mert mindenképpen biztos akar benne lenni, hogy amíg nem lesz velem, nem lesz-e valamiben szükségem rá. ezt mi megbeszéltük, hogy így legyen. Amúgy is, neki én vagyok az első, a barátok másodlagosak, és 2 éve vagyunk házasok és a barátai nem mondtak le róla. Megértik, hogy házas ember és vannak kötelezettségei, és hogy szerelmes :D

És sosem néz hülyének, ha magyarázok, ő orvostan hallgató én meg közgázos vagyok, egyikünk sem ismeri a másik tanulmányait úgy, hogy értse is amiről beszél a másik. Így folyamatosan csak magyarázunk egymásnak, és ha például hülyének nézem, mert valamit rosszul tud a marketingről, akkor nem mutatom ki, mert mégis honnan tudná. Én meg nem értem mit hablatyol nekem latinul, és mindig lemaradok amikor kihallgatom őt mondjuk az agy idegeiből, és nem mutatja hogy hülyének néz, mert nem tudok latinul!!

Szóval valahogy jó lenne nektek is megbeszélni, hogy kinek mi okoz fájdalmat AZONNAL és ne emészd magadban és gyűjtsd, hanem egyből mondd meg, hogy tudjon rajta javítani. Mind kettőtöknek változnotok kell a másik javára. Ha ő valóban akarja, hogy te boldog légy, és szeret téged annyira, akkor megváltozik és midig előre szól majd, ha van valami programja, illetve nem fog hülyének nézni, hanem inkább kedvesen elmagyarázza, hogy miről is van szó. Azért meséltem el a példámat, hogy lásd, hogy ezt meg lehet oldani és meg lehet valósítani, de ehhez az kell, hogy mindketten NAGYON nyitottak legyetek a megoldásra.

2013. szept. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!