Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem illik halottak napján kocsmázni?

Figyelt kérdés

Vagy pl nekem nem lenne kedvem ma este bulizni sem, hisz mindjárt megyünk temetőbe apum sírjához, és legalább ma nem mennék vigadozni...

A barátom meg mind értetlenkedik,hogy miért nem megyek bulizni vele? Vagy ez nem érthető ilyenkor?


2013. nov. 1. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Na de a halottak felett is felesleges sírni.

Nem arról szól a nap,hogy kussban siratjuk őket.

Hanem megemlékezünk róluk

2013. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Én amúgy se járok kocsmába, nem vagyok csöves alkesz... Pfuj! Undorodom az alkoholtól...
2013. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem szokás ma menni bulizni de a halottak napja is csak egy nagy felhajtás, mert ugye a halott szeretteidet nem csak egy nap gyászolod hanem egész évbe na de mindegy, illeni nem illik személy szerint én se mennék el.
2013. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2. jó neked, tanulhatna tőled a barátom.

Tudom, hogy nem sírhatunk egész nap e miatt, de ez a nap szerintem az 'övék' és róluk emlékezünk meg, én nem tudnék pont ilyenkor bulizni. Hülyeség?

2013. nov. 1. 14:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj éjfél után.
2013. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet nem illik, de ha szeretteid nem mostanában haltak meg, hanem esetleg 1 vagy több éve, akkor én a helyedbe mennék.Feltéve, ha nyitva van a kocsma és haverok is eljönnek:)


Egyébként nekem inkább ez az amcsin kultúra nem jön be.

A Halloween-ra gondolok. Na ez nekem fel ér egy hulla gyalázással. Egyszerűen sztem inkább ez illetlen.

2013. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát egy éve halt meg..:/
2013. nov. 1. 15:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nem illik.

Más kérdés, hogy NEM MA VAN HALOTTAK NAPJA.

(Ma mindenszentek van, halottak napja nov.02.)

2013. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most akkor ne holnap van Halottak Napja?Én azt olvastam.
2013. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*nem
2013. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!