Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy szakítottatok a barátotokkal, majd az egyik legjobb barátjával jöttetek össze?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A válasz igen. Most mi az igazi kérdés?
2012. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez fordítva volt. A barátom szakított velem, majd a legjobb barátnőmmel jött össze...
2012. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mennyi idővel a szakítás után?Megmaradt a jó viszony a két barát között,hogy viszonyult hozzátok az ex meg ehhez a szituációhoz?Érdekel minden.
2012. febr. 26. 17:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez kulon szokasom.... Tobb barati tarsasagba is csinaltam mar ilyet meg fenykoromban... Haaaat nem vagyok ra buszke dehat ami tortent megtortent!! Szerintem egy igaz barat egyebkent nem jon ossze a baratja volt csajaval/pasijaval! En ilyet soha nem tennek meg a baratnoimmel, dehat a pasik masok. Volt akit ez egyaltalan nem erdekelt, de voltak olyanok akiknek a baratsaga megromlott miattam es azota se nagyon beszelnek. 24/L
2012. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok mert tervezek egy ilyen húzást de lehet hogy csak azt fogom elérni hogy rib.ancnak fognak tartani....ezért nagyon félek :S
2012. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
miért tartanának emiatt ribancnak??
2012. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mit tudom én....csak azokat a nőket akik már végigjártak az egész haveri köröddel azt ribancnak hívják ( legalábbis felénk ) de én még szerencsére nem tartok itt
2012. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
óóó hát hogynee!! ennyi erővel azt a csajt akinek életében egynél több barátja volt már ribancnak lehet nevezni... az persze, hogy a pasik hetente váltogatják a "barátnőiket" az nem bűűn! hát én, hogy őszinte legyek le...om mások véleményét! nem ez fogja meghatározni az életemet, főleg nem olyan embereké akiket nem is kedvelek!! úgyhogy ennyi! én is azt javaslom a kérdezőnek, hogy tégy úgy ahogyan érzel és ne foglalkozz azzal amit a "nagyokosok" mondanak! aki ismer az úgyis tudja milyen vagy aki meg nem az meg kit érdekel? 24/L
2012. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ja igen csak annyi a különbség.... és ezt nagyon sokan félreértik...hogy egy fiúnak dicsőség az ha sok csajjal volt már dolga, de azt a csajt akinek az ablakából minden nap más pasi gurál ki azt csak egy k*urvának fogják tartani

de kicsit elkanyarodtunk a témáról szerintem

a kérdezőnek azt mondom hogy próba cseresznye.....hajráááá ....ennyitől még nem leszel ribi tényleg...de ha minden haverjával végig jársz akkor már szted mi következik majd?

ez még nem olyan nagy dolog hogy ne lehetne megpróbálni, csak ne válljon a szokásoddá

2012. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:)

Nekem ebből nem lesz semmi.A volt barátom haverját előbb ismertem mint az exemet,és már akkor is eléggé vonzódtunk egymáshoz.Voltak apróbb jelek,hogy még tetszem neki,de ő tuti,hogy nem menne bele ilyenbe és tán jobb is lesz ez így.

2012. jún. 27. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!