Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most leszünk majd 3 hónaposak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk majd 3 hónaposak, de úgy érzem kell egy kis szünet, elbizonytalanodtam. Ez akkor már a végét jelenti? Vagy lehet a "szünet" alatt rájövök, hogy mennyire fontos nekem és esetleg o is észbe kap?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
A szünet sohasem jelent jó, 3 hónap után meg egyenesen furcsa.
2013. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én 2 hónap után kértem szünetet ő nem tartotta meg én szakítottam vele aztán pár nap nélküle ráébresztett,hogy mennyire hiányzik és tudni akarom mi van vele azóta lassan 1 éve együtt vagyunk :) de ez sajnos nem mindig van így
2013. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, de szerintem is a végét jelenti... Én holnap fogok szakítani, mert szerintem, ha valaki ilyen kevés idő után már elbizonytalanodik, akkor annak a kapcsolatnak nincs jövője.
2013. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én nem akarok vele szakítani, szeretem őt.. Csak néha úgy érzem, neki nem vagyok annyira fontos.. Hiába mondja, nem mindig érzem..
2013. nov. 1. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is furcsa 3 hónap után elbizonytalanodni. anno én is azt éreztem egy exemmel kb. 4 hónap után, hogy nem akarok vele lenni. aztán bebeszéltem magamnak, hogy nem, én szeretem, stb. bő 1 évig voltunk együtt, de végülis szakítottam vele.
2013. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem vagy neki fontos semennyire sem, akkor a szünet arra lesz csak jó, hogy más punci után nézzen.

Vagy megoldjátok ezt KOMMUNIKÁCIÓVAL, vagy halott ügy az egész.

2013. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, beszélek vele..
2013. nov. 1. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Szex volt már?
2013. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt, de csak egyszer.. Azóta nem volt rá lehetőség..
2013. nov. 1. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
mi is emiatt szakitottunk 2 hónap után elillant a szerelme hanyagolt én meg kidobtam ennek így nincs értelme ha ennyi idő után előjön ilyen gond ott nincs jövő
2013. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!