Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fontos! 3 hónapja szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! 3 hónapja szedek fogamzás gátlót és mindig a szünet 2. napján 12 körül jött meg és most csak a 3. napon. Ez lehet baj jele?

Figyelt kérdés
annyi még, hogy a hónap közepén egy hétig antibiotikumot szedtem
2010. jan. 2. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ez természetes! egy két napot még gyógyszerrel is csúszhat. ha megnyugtat, vegyél tesztet. Legközelebb kérdezd meg a kezelőorvosodat(házidoki) hogy az antibiotikum összeakad e a foggátlóddal. Neki ezt tudnia kellene! :)
2010. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a teszt már kimutatná, ha lenne valami? mindenképp csinálni szeretnék tesztet. Az antibiotikumre rá volt írva, hogy befolyásolja a tabi hatását de végig használtunk kieg. védekezést gumival plusz még 2 hétig...
2010. jan. 2. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugi!Nekem volt, hogy csak 4.nap este jött meg!előfordul, viszont legközelebb ha antibiotikumot szedsz, mondd a dokinak mielőtt felírja, hogy szeded a fog.gátlót!
2010. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!HA védekeztetek, akkor nem lehet gond!
2010. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi uccsóT Igen, védekeztünk. Remélem igazad van és nem lesz baj...
2010. jan. 2. 21:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes tesztelnem??
2010. jan. 2. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kell tesztelned, 1 nap késés az semmi!

Ráadásul védekeztetek is.


Amúgy a legtöbb nőnek a 4. napon jön meg.. :)

2010. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
vajon mi lenne baj? egy nap eltérés? ahh, a problémagenerálás versenyt te nyernéd.
2010. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem leghamarabb mindig a 4. legkésőbb a 6. nap szokott megjönni gyógyszerszedés mellett

szóval ne aggódj, normális

2010. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jajj istenem. Azért ennyire nem kell stresszelni. Én 4 éve szedem, az első évbe mindig hétfőn jött meg, azóta viszont kedden. Úristen:) Leírta mindenki hogy nem baj. Attól is "késhetett" 1 napot, hogy tegyük fel most nem 4 kor vetted be, hanem csak este 7kor.
2010. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!