Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, fontos, hogy a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, fontos, hogy a pasitok pénzes legyen?

Figyelt kérdés

Mindíg legyen nálla pár köteg húzezres amit lehet lobogtatni is meg megtud venni nektek venni mindent

menő kocsija van BMW sokat túráztatja a motort farolgat,napszümeveget hord,megnézik mindenhol



2013. nov. 1. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
miért ribikkel foglalkozol? -.- esetleg azoknak fontos!! vannak értelmes lányok is...
2013. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon fontos, hogy pénzes legyen. A NŐ! :D
2013. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten fontos, de közel sem ez a legfontosabb...
2013. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ameoland ***** válasza:

pénzes pasi=napszemüveget hord...


de ezen gondolkoztam és a fiatalok többségben azt mondják,hogy nem szükséges. Szerintem azért,mert mindenki pici valagát anyuci és apuci tartja el.

Kicsit érettebben.. 25 fölött már számít az is,hogy LEGALÁBB tervbe legyen véve a jobb kereseti lehetőség gondolata és tesz is érte közben, nem csak árufeltöltő a tescoban,álmodozik és szidja a főnökét,hogy azért fizetik,hogy köcsög legyen.

2013. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Amazon lány ***** válasza:
Szerintem nem fontos. De lehet, hogy nem megfelelő a célközönséged, a plázacicáknak biztosan fontos, de egy átlagos, középszerű lánynak nem feltétlenül.
2013. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de nekem csak a fullos csajok kellenek
2013. nov. 1. 21:19
 7/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4

Ez jutott eszembe a kérdésről. :DDD

Am mindenkinek fontos valamennyire mert a pénz biztonságot jelent úgy ahogy az izmos test és a hatalom.

2013. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
izmos is vagyok!!!!!
2013. nov. 1. 21:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelsz!Én jól keresek,szóval engem nem kell eltartani!
2013. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos. Ha szeretem, és ő is engem, akkor tőlem még a világ legszegényebb férfija is lehet, nem érdekelne.

Amit meg leírásban leírtál, hát kösz azt kihagynám. Nem bírom az ilyen "hú, de menő csávó vagyok" típusú egyéneket.

2013. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!