Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátot, de a legtöbb fiú személyisége idegesít?

Figyelt kérdés

Külsőre nem vagyok válogatós, de mégis nagyon nehezen találok olyat, akinek a személyisége úgy tetszik, ahogy van. Pl. nem szeretem a perverzséget, ezzel már ki is esik egy jó részük. Meg elég hamar meg tudom állapítani, ki milyen ember, eléggé átlátok az embereken, és felismerem a kétszínűséget, hogy sokan csak azért mondanak valamit, mert az a helyes válasz, de nem úgy gondolják valóban.

Úgy érzem, reménytelen a helyzet. :( Még sosem szerettem senkit úgy igazán.

Nem tudom mi a kérdés, csak le akartam már végre írni az érzéseimet.


2013. nov. 1. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

A legtöbb csaj a tetű srácokat szereti.

Maradj ilyen és egy napon, majd... És nem állítom, hogy könnyű lesz, sőt k**va sz*r lesz, nehéz, és talán lesz olyan, hogy már-már összejönnél egy barommal, csak hogy legyen valaki.

Mind ezt nem tudom. Én fiú vagyok. De az biztos, az egész biztos, hogy ha valaha találsz egy fiút aki rendes, az mindennél jobban fog örülni annak, hogy van valaki, akit nem tudtak megszédíteni, és aki valódi értékeket lát egy fiúban, aki lát valódi értékeket.

F/15

2013. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na jó talán ezt egy icike-picikét, túlspiláztam.

De a lényege az szent igaz.


(#11 voltam.)

2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Magoran ***** válasza:

Furcsa...

Az egyik lány osztálytársam éppen azt mondta, hogy belőlem hiányolja a perverzséget, ami a többi fiúban megvan, meg úgy látja, hogy túl gyakran sértek meg másokat azzal, hogy kimondom amit gondolok...

Mondjuk lehet, hogy én pont a másik véglet vagyok...

2013. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2013. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, szóval nem vagy egyedül.

Annyiban más,hogy nekem az a bajom a pasikkal, hogy csak kötekedősökbe botlok :'(

Nem értem ez mire jó nekik, mért nem lehet szépen, boldogan, és vidáman csinálni a dolgokat, mire a folytonos kötekedés, hogy nem bírnak semmit szó nélkül hagyni. Annyira idegesít!!!

2013. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!