Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a volt pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a volt pasimnak folyton az arcomba dörgölnie az új kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a mélyen tisztelt féjszbúkon ez a volt pasi mintha az arcomba akarná nyomni az új kapcsolatát... Statusz megváltoztatás, közös képek, szerelmes üzenetek egymást üzenőfalán... de ez még normális is lenne, viszont egyik nap ez az idézetet dobta ki az én üzenőfalamra az egyik alkalmazás:

"A szerelem a képzelet győzelme az intelligencia felett."


Erre a volt pasimtól kaptam egy ilyen kommentet:


- "MI az hoĎ inteligencsia?"


Nem tudom, hogy ezzel mit akart mondani... valszeg, hogy ő is igen szerelmes és az intelligenciáját a porba tiporta a fenenagy láv. Legalábbis nekem ez jött le belőle... abból amennyire ismerem. Múltkor beszéltem vele skypon és ott is ahol lehetett megemlitette a kedvest, ja és kaptam tőle egy "véletlenül" félreküldött mailt is ami majd kifolyt a képernyőmön.


Vagy ezek mind csak véletlenek és tényleg nem tudnak mit kezdeni magukkal a nagylamúrtól? Nem tudom. Szerintetek???


2009. nov. 15. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
volt hogy én is hasonlót képzelegtem. aztán rá kellett jönnöm hogy szimplán boldog és nem azért csinálja hogy engem bosszantson. szerintem ha jót akarsz magadnak akkor zárj le vele minden kapcsolatot, töröld ki az életedből meg a facebookodról.
2009. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem véletlennek álcázott szándékosság. Szard le. Nem tudom, hogy lett vége a kapcsolatotoknak, de lehet, hogy azt akarja megmutatni, hogy rajtad kívül is lehet boldog, sőt lehet, hogy pont ezzel akarja álcázni, hogy valójában nem is annyira az. Mert ha tényleg annyira szerelmes lenne a másik lányba, akkor eszébe sem jutnál. Leszarná, hogy mit gondolsz róla és a kapcsolatukról.

Vagy csak azt akarja, hogy szar legyen neked. Nem tudom. De nem érdemes foglalkozni vele.

2009. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsővel csak azért nem értek egyet, mert még írt is neki.Konkrétan az inteligenciásra gondolok. Meg nekem ezek a "félreküldött" e-mailek is gyanúsak. Hogy lehet egy e-mailt félreküldeni?
2009. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Lehetne, hogy csak beképzelni. Ha ez a kettő (főként az inteligenciás) nincs benne. Mert a többi természetes. Régi barátnős képek helyett az újak, szerelmes üzenetek, kapcsolati státusz változtatás.

2009. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mikor szakitottunk akkor úgy váltunk el, hogy barátok maradunk, az életemből nem tudom kitörölni, gyakran összefutok vele a suliban és a városban is.

Nekem is van párom, akivel boldog vagyok, boldogabb mint vele bármikor. Én nem teszem ki a kapcsolatomat a kirakatba, ezért nem értem, hogy ő miért.

2009. nov. 15. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezt embere válogatja. Nem feltétlen azt jelenti, hogy ő mutogtani akarja magát. Van, aki úgy gondolja, hogy a szerelem két ember magánügye, és ne lássa senki más.

Vannak mások, akik meg leszarják, hogy más látja-e, turbékolnak az utcán, myvipre, facebookre írkálnak ki, mert ez is egy formája a szerelmetvallásnak, bókolásnak. Ez nem jelenti azt, hogy ők boldogabbak lennének, vagy kevésbé boldogok. Csak ők ilyenek, ti meg nem, ezt el kell fogadni. Ezen nem érdemes kiakadni, sőt nekem nem érdemes ezzel foglalkoznod.

Azt írod, boldog kapcsolatban élsz. Akkor nem kell az exszel foglalkozni. Elég baj, hogy ő foglalkozik veled. Ha egyértelmű jelet kapsz arról, hogy a kapcsolatod az orrod alá dörgöli, finoman mondd meg neki, hogy örülsz a boldogságának, de nem érdekel. Pont.

Nem kell vele megszakítani a kapcsolatot, főleg, ha rá vagytok kényszerülve, csak nem kell vele foglalkozni. Ennyi az egész.

Egyébként meg lehet, hogy csak a baráti viszonyt próbálja fenntartani. Ki tudja. De nem kell vele foglalkoznod.

2009. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is azt gondolom, hogy ez véletlen szándékosság... arra voltam kiváncsi, hogy nem-e én látok bele olyan dolgokat amik nincsenek is.

Ha ez megismétlődne, akkor majd szépen megmondom neki, hogy nem érdekel a kapcsolatuk, tartsák meg maguknak, az eddigiekért nem fogok szólni.

2009. nov. 15. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!