Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert szajkozza itt ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szajkozza itt ezen az oldalon az osszes lány, hogy nem kell elkeseredniuk a nem vonzo pasiknak, mert nekik itt megvan a párjuk valahol?

Figyelt kérdés
Nem ezt làtom sajnos.
2013. nov. 2. 14:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt biztos nincs meg a párjuk..
2013. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Vigasztalni mindig jobb, mint szembesíteni őket a kegyetlen valósággal, hogy egyedül fognak meghalni.
2013. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én simán felszedtem itt mégegyszer a csajom.. tudta a fax h 2 felhasználója van :@
2013. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Mert túl kedvesek, és nem látják, hogy a csótányoknak erre esélyük sincs. Az oldalon siránkozó hímnemű egyedek nagy része nem a külseje miatt van egyedül, hanem mert a lelkük rohad.
2013. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De vajon miert rohad a lelkuk? Nem lehet, hogy a sok elutasitas tette oket ilyenné?
2013. nov. 2. 15:01
 6/25 anonim ***** válasza:
siránkozni kényelmesebb tudod? Nem hajlandóak beismerni , hogy velük van a baj és nem a világgal.
2013. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

Sok elutasítás? Na ne röhögtess, ember. Csomó ember küzd meg VALÓDI bajokkal, amik igazán próbára teszik az embert, és mégis van méltóságuk és lelki tisztaságuk.


Remélem minél több ilyet utasíthatok még el életem során. ;) Rinyáljanak csak!

2013. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Ez csak vigasztaló, semmit mondó szöveg. Nekem azért nincs senkim mert semmi vonzó nincs bennem. Belső tulajdonságaimmal nincs gond, de az nem érdekli a nőket, ha a külsőm undorító.
2013. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%

Én nem szajkózom.

Én azt szajkózom, hogy mártír, önsajnáltató, világot hibáztató hozzáállással és mélyen zubogó, de még önmaguk előtt is jól titkolt nőgyűlölettel soha senki nem fog rendesen becsajozni.

A vonzó meg eléggé relatív fogalom. Én pl utálom a szilvát, másnak meg az a kedvenc gyümölcse. Én eszem a banánt, más meg a szilvát. Ennyi.

De egy belül rohadó, utálkozó szilvát senki nem fog megenni, vagy ha meg is kóstolják, hamar kiköpik. Hasonló állapotban lévő banánnal ugyanez a helyzet.

2013. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kedves #7-es kérdező akkor mi van, ha vannak a Valódi bajok, meg még ez is rátesz egy lapáttal?
2013. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!