Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátom a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom a legjobb barátnőmnek panaszkodott rólam és a kapcsolatunkról. Ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal. Nem voltunk hosszú ideig együtt, de én nagyon szerettem, ő volt az első szerelmem. Hamar belementem abba is hogy lefeküdjünk, de csak mert annyira szerelmes voltam belé. Miután szakított velem elkezdett sok időt tölteni a legjobb barátnőmmel, és neki panaszkodott rólam, hogy szerinte mennyire gyerekes és naiv vagyok... Nekem ez nagyon rosszul esett, ráadásul állítólag más dolgokat is megbeszéltek velem kapcsolatba, de a barátnőm nem akarja elmondani... Nem értem, miért pont vele kell ezt megbeszélnie? Nekem szemtől szeme soha egy rossz szót nem szólt pedig sokszor kérdeztem hogy van-e bármi problémája velem... Másrészről pedig milyen 'legjobb barátnő' az ilyen... Van neki van igaza, hogy nem mondja el? Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

2013. nov. 2. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátod jellemtelen alak,de a barátnőd is elég gerinctelen.Én mindkettőt elfelejteném,és elgondolkodnék azon,vajon tényleg barátnő-e az ilyen?
2013. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja a barátnőm,hogy azért nem mondja el, mert nem akarja hogy sirjak...
2013. nov. 2. 13:51
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ÉÉN sem okoznék neked szándékosan plusz fájdalmat....emiatt nem csigáztalak volna fel, hogy amúgy "van még valami amit mondott, de azt nem árulom el, mert nem akarom, hogy sírj"


ez gerinctelenség a barátnődtől..



Az exed pedig oltári szemét, neked nem mondta el a problémáit, de azért gondoskodott róla, hogy tutira megtudd, ezért mondta el a bnődnek...

2013. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ez gusztustalan dolog.. mert nekem is van "legjobb barátnőm" és állt. mindent megbeszélünk, de vannak olyan dolgok amik még rá sem tartoznak..
2013. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
67%
Jaa és a barátnőd dettó.!! Mind a 2 undorító.. Hidd el volt már közöttük több is!!
2013. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Volt már.. Egy csók. De az még azelőtt hogy járni kezdtünk volna
2013. nov. 2. 14:42
 7/14 anonim ***** válasza:

(akkor szerintem csak ez az amit tudsz....)



szerencséd van, hogy már "megszabadultál" ettől a sráctól

2013. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasiról nem nyilatkoznék, mert tudjuk milyenek tudnak lenni bizonyos helyzetekben. Itt engem leginkább a barátnőd akasztott ki....ha az én legjobb barátnőm exe odajönne hozzám, és elkezdene a barátnőmről panaszkodni, hát vagy elküldeném a bús pics..ba, vagy az öklömet a gyomorszájába állítanám. Nekem alapvető dolog, ha a barátnőmet valaki megbántja, akkor azzal nem fogok utána jópofizni. Egyértelmű, hogy a "barátnőd" féltékeny is rád, és jól is esik neki ez az egész szitu, különben nem így viselkedne. Szerintem mondd meg neki egy kaján mosollyal az arcodon, hogy milyen édes, hogy törődik az érzéseiddel..és ajándékul átruházod neki az exed, mert pont megérdemlik egymást, és nekem már ha utánad dobnák se kellene. :)
2013. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
neked nem kellene*
2013. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az előzővel teljesen egyet értek.. Én akkor is elmondom a barátnőmnek az igazat ha bele is döglik.. a barátság erről szól!
2013. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!