Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet visszaadja akit szeretsz, ha az tévedésből hagyott el?

Figyelt kérdés

szóval lehet valahol vagy éretlen, vagy minden emberrel megesik, hogy hirtelen valami más sokkal fontosabb, mint a saját párja, és esetleg be is áldozza erre a kapcsolatot. (mint pl ha valaki elszáll hirtelen jött pénztől és hirtelen azt hiszi más ember lett és ő az isten, vagy csupán a haverok vonzása nagyobb és a párja nélkül is buli az élet, stb)

de a lényeg hogy szívből igazán szerette az illetőt korábban.

utána persze jönnek a pofonok az élettől és ráébred mit veszít, vagy NEM, de szóval az élet visszaadja még őt?

ha te látod elejétől a végéig hogy most min megy keresztül, hogy simán illúzió az egész, vagy hogy nem ez az érték, illetve ez átmeneti állapot és vissza fog szállni a földre, de a párod elhiszi, teljesen más ember lesz és elhagy.


illetve legtisztább úgy fogalmazni, ha a párod befolyásoltság alatt áll és ezért hagy el, tehát nem önálló, saját, megfontolt, józan döntésből, akkor ugye nem is tőle várom hogy visszajöjjön, hanem eleve az élet nem rendeltetésszerűen visszaadja?


2013. nov. 2. 21:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok!Ne hivd fel ra a figyelmet,mert ö ugy is csak a sajat vilagat latja.Majd az elet helyrepofozza.Te meg mutasd magad boldognak,lassa mit veszitett.
2013. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

én arra gondolok tehát ahogy belekerült, úgy belekerülhet mégegyszer. lehet ez nem is neki, hanem nekünk tanítás, hogy bevállaljuk e mégegyszer.

nálam ezzel a sráccal az a nagy baj, hogy ő még soha nem bánt meg semmit az életében, pedig aztán végigment a hibái után már tűzön vízen. ő a víz alól is azt mondja, minden ok és nézegeti a halakat. komolyan ilyen.

2013. nov. 2. 21:45
 13/19 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, de ne hitesd el magaddal, hogy így lesz, ne éld bele magad, mert könnyen csalódhatsz.
2013. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

ha vissza is jönne, annyit tanultam belőle, hogy rettentően függetlennek kell maradni mellette, szóval ha megint menne, ne sokkoljon le.

de azt én sem értem hogy került az életembe. emlékszem be sem akartam engedni, menekültem előle, a végén már dühvel oltottam le, meg ordítva, de nem hagyta abba, minden követ megmozgatott, hogy az övé legyek. és kikapott egy gyenge pillanatomban. és végem volt. és most meg nincs. megint végem. mi ez az egész nem értem.

2013. nov. 2. 21:54
 15/19 anonim ***** válasza:
ez az élet rendje. tapasztalás, tanulás, élmények, csalódás, boldogság, satöbbi.
2013. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Barátnőm szakitott velem nagyon jól kijottunk imádtuk egymást a kapcsolat egy tündérmese volt kmadtunk együtt lenni azan neki vmi panikja lehetett vagy nemtudom elborult az agya es szakitott .. Aztan ra par hettel rajott h hulyeseget csinalt osszejottunk megint de aztan szakitottunk mert mar nem olyan volt a kapcsolat mint regen ..

Most már csak azt látom h egyre lejjebb es lejjebb kerul ..

Barátoktol is csak azt hallom hogy lattak es borzalmasan nez ki mert elhagyta magát .. Es igy tovabb

Viszont en tartok attol h még később a mi utjaink lsszeforrnak megint ..

Az eletedet te alakitod lehet azzal sokkal jobbat teszel ha nem teszel semmit .. Lehet azzal rontod el az egyetlen eselyedet h tetlenul varod h visszajojjon hozzad .. Nemtudohatod két fő lehetöség van es az milliárdnyi kulon lehetőség amin lefolyhat az egesz történet ..

2013. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
hát én úgy csinálom most, ahogy belül érzem. teszek is meg nem is. szóval tartom a kapcsolatot, de totál szabadjára engedem, szóval belül ahogy lemondtam róla, úgy az a szerelem féle amúgy sincs bennem, csak valami halvány szeretet, tehát érzelmeket nem tudnék mutatni ahogy nem is mutatok.
2013. nov. 15. 10:48
 18/19 anonim ***** válasza:

"de akkor azt nem értem eleve hogy adta nekem az élet akkor?"

Nem az élet adta. Vagy megszerzünk valamit/valakit, vagy várjuk a sültgalambot. Utóbbi nem vezet sehova.

2013. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

hát én nem szereztem semmit, menekültem tőle anno. ő tapadt rám.

most meg úgy néz ki, az élet visszaadta. és én meg úgy érzem, már meg nem is kell. az, aki így elmegy.

2013. dec. 23. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!