Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért táplálnak reményt itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért táplálnak reményt itt a lányok a nem vonzó pasikba, miért nem mondják meg konkrétan a kegyetlen valóságot, hogy lehet egyedül fognak meghalni?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő a lányoktól ez, soha nem azt mondják, amit gondolnak, nem egyenesek soha és ezzel kárt okoznak másoknak. Írják, hogy nem vagy ronda, hogy hamis önbizalmat adjanak, és ezzel meg hülyét csinálsz saját magadból, mert elhiszed.

2013. nov. 2. 15:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
92%
mert ha igazat mondanának lelőnéd magad
2013. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
52%
A hamis önbizalom is jobb a semminél.
2013. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:

legyen egy jó estéd, marha...

kegyes hazugság.

2013. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
95%
Egyedül fogsz meghalni! Most jobb?
2013. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem értem őket :/
2013. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni!! Lehet, hogy pont lenne valaki, de az adott pasi meg pl "ááá úgyse jövök be neki, nem kezdek neki udvarolni, mi értelme lenne?" pedig pont lenne neki, és mivel elhiszi, esetleg pont ezért nem jön össze neki
2013. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen igazad van kérdező. Én is sokszor próbáltam már segíteni a hozzád hasonló félkegyelműeken, hátha észreveszik magukat és mernek tenni a saját életük megszépítéséért, de mindig ugyan oda jutottunk, szóval már egy jó ideje nem érdekelnek.

Ha neked jobb ez a tudat, akkor csak hajrá, de így viszont a kérdést is fölösleges kiírni, hiszen csak egyfajta választ fogadsz el.

2013. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
52%

Írom én itt sokaknak, hogy reménytelen, szánalmas, lusta picsogó dögök, akik guminőt se érdemelnek, de ezzel csak azt érem el, hogy lepontoztok. Pátyolgassa a halál az ilyen szerencsétleneket a fäszuknál fogva délidőben, mert tenni nem tesznek semmiért, hiába írok kisregényt nekik.

Azt hiszem ide tökéletesen passzol az alábbi közhely:

Az igazság fáj.

2013. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok reménytelen és lusta se, mindenkihez pozitívan állok szinte végtelen energiával. Szóval valahol el van veszve az igazság és a nőkkel van az elsődleges probléma, mi már csak a levét isszuk.... nem mi vagyunk a felelősek!
2013. nov. 2. 15:27
 10/68 anonim ***** válasza:
93%

... "nem vonzó pasik..."


Van 2 nagyon jó barátnőm. És igazából szerencsés is vele, mert tudom olyan soha nem fordul elő, hogy beleszeretek vagy ők szeretnek az én pasimba.

Eddig 1 olyan fiúval nem jártak akire azt mondanám, hogy "jóképű", "helyes", "vonzó", mégis úgy viselkedtek mint aki Hugh Jackmannal randizik. És ők is mondták már nekem, hogy nem értik, mit eszek X barátomon, mert annyira nem jóképű.


De ha nézünk egy filmet is kb. ez van. Mindhárman még véletlenül sem egy pasi a kedvencünk, hanem mindegyikünknek más.


Így az, hogy valamelyik férfi "nem vonzó" az nem azt jelenti, hogy "esélytelen". Ami nekem tök átlagos az a másik lánynak egy főnyeremény.

2013. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!