Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben kellene változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben kellene változtatni magamon és a helyzeten? Van egyáltalán esélyem nála?

Figyelt kérdés

Az a komoly problémám, hogy egy ideje már tetszik egy lány osztálytársam. Csakhogy ez nagyon nem ilyen egyszerű. Egyrészt nem szimplán csak tetszik, hanem lassan már azt érzem vele kapcsolatban, hogy egyszerűen nem bírom ki nélküle, és szerintem kezdek teljesen becsavarodni ettől az egésztől. Ne értsétek félre, ha lehetne reális esély bármire, akkor már rég tettem volna az ügy érdekében, csakhogy ennek így igazából semmi értelme. Tudnotok kell, hogy én egy elég visszafogott, komoly, nem egy feltűnési viszketeg ember vagyok, aki ugyan nagyon kedves tud lenni a hozzá közel álló emberekkel, viszont néha nehezen tudok megnyílni idegenek előtt. Kaptam is már éppen elég sz@rt emiatt sok mindenkitől. Abból viszont már annyira elegem van, hogy mások anélkül ítélkeznek felettem, hogy szinte nem is ismernek, és mások előtt is ezzel akarnak befeketíteni. Ahogy már írtam, van ez a lány, ő szerencsére más egy kicsit, de sajnos nagyon kevés az is, amennyire ő ismer, és velem ugyan mindig kedves, de szerintem a hátam mögött már ő is tett rám egy-két nem túl előnyös megjegyzést, főleg hogy a "nagymenő tömegemberek" szánalmas véleményének ne mondjon ellent.

Szerintetek van így egyáltalán elmondani neki az érzéseimet, vagy az előbb leírtak már választ is adnak mindenre? Gondolom a várható következményeket nem kell leírnom, miután mindez kiderült...


2013. okt. 7. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nem érdemes összejönni.
2013. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van esélyed, légy bátor és beszélj vele.
2013. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LeftBehind ***** válasza:
Eddig ahány ilyen "osztálykapcsolatot" láttam,egyiknek se lett szép a vége.
2013. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó közös évünk egy osztályban, szóval azon már nem sok minden múlna. Meg hát egyébként sem ez a legnagyobb gond az egésszel...
2013. okt. 7. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és hány éve vagytok osztálytársak? Mutat feléd érdeklődést? Jóba vagytok?
2013. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Idén nyáron voltam 18, és ez most a 4. évünk a középiskolában. Mondhatni, hogy jóban vagyunk egymással, de ő barátságnál többet egész biztosan nem tudna elképzelni velem kapcsolatban. Meg egyébként is, még ha lenne is valami esélyem nála, akkor is elég meredek lenne csak így letámadni egy ilyen dologgal, nem hogy így...
2013. okt. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!