Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy észrevegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegyen és kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik,de én félénk vagyok,és nem merek odamenni hozzá.Nem tudom ,hogy én tetszem-e neki.
2009. nov. 15. 13:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok,ő 17.
2009. nov. 15. 13:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,

kérdezd meg tőle, hogy hány óra van. Vagy valami segítséget is kérhetsz tőle. Mondjuk lemerült a telód, adja kölcsön egy percre az övét. Tudd meg mi a hobbija, és menj el te is oda! Hirtelen ennyi jutott eszembe. De ha egy-két lépésed után ő nem reagál, akkor valószínűleg nem vagy az esete. De nem kell akkor sem bánkódnod!

Drukkolok! :)

Mimi 26L

2009. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy suliba járunk,azt még leírom,és mint írtam nem merek odamenni hozzá.

Azért köszi a válaszod!:)

2009. nov. 15. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a közhely marad: mosolygás, szemezés
2009. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem mersz odamenni hozzá akkor még az esélyt se adod meg magadnak...attól rosszabb nem lesz ha odamész és beszélgetsz vele. vagy ha neked elég a szemezés...
2009. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de nem..csak ha odamegyek akkor meg leráz hogy nem ér rá..akkor most hazúdik nekem vagy sem?
2009. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
boctolsó vok..rossz helyre írtamvalamit XD
2009. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!