Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, de még nem volt barátnőm. Azt érzem, hogy az első barátnőmnek mindent megadnék, mindent kipróbálnék vele és nagyon kötődnék hozzá. Viszont ha ennek vége lenne, akkor a többi lánynak már nem tudnám ugyanezt megadni. Valaki érzett már ilyet vagy tapasztalta?

2013. nov. 2. 22:46
 1/9 anonim válasza:

Most vagyok ugyan ebben a cipőben és attol félek hogy elveszítem és az szörnyű :(

16/F

2013. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
És van van valami csaj a láthatáron? :D
2013. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs.
2013. nov. 2. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:

légy a pasim!

nem vagyok szakértő, de szerintem ez el fog múlni! összejössz vlkivel, szakítotok...biztos hogy máshogy fogod majd fel a világot.

2013. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ilyen volt az első barátom, csak durvább verzióban. Egyszerűen megfojtott a kötődésével.
2013. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
És már jobban vagy? xd
2013. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös: Azért nem pont arra gondoltam. Egészséges kötődés. :D
2013. nov. 2. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
a hintőpor segíthet
2013. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem anno, de mióta vége van a hosszú kapcsolatomnak, rájöttem, hogy sokkal többet tudok adni a következő "áldozatomnak", mint az előzőnek, mert ezerszer tapasztaltabb vagyok és tudom, hogy mire kell odafigyelni, mit hogy kell csinálni.


Szóval el fog múlni ez az érzés, ne aggódj.

2013. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!