Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy úgy éreztétek már nem szeret a párotok? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre mostanában,hogy már nem szeret a barátom. Egyre jobban hanyagol, és érdekes módon mindenre jut ideje, csak éppen velem elmenni valahova nincs,vagy legalább idáig. Kb fél órára vagyunk egymástól, de hétvégente nincs 'ideje lejönni, mert egy csomót tanul'

És ez az egyik...a többi,hogy a kapcsolatunk elején még voltak kedves szavai, aztán már egyre kevesebbek.

Néha úgy érzem szeret,máskor pedig, hogy már egyáltalán nem. Már kb 2x rákérdeztem, és megakartam ezt beszélni vele,de általában azzal jön, hogy már megint dunnyogok, és ne nyafogjak, és, hogy mit akarok annyit már, más még ennyit sem tud találkozni... Na ez fájt a legjobban.

Szerintetek mit tegyek, volt már valaki így?


2013. okt. 7. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
én most pont így vagyok sajnos, nem értettem mi van... aztán tegnap kibújt a szög a zsákból. mostanában sokat panaszkodtam, hülyeségeken is, feleslegesen stresszeltem, és ez mindig rajta csattant. egyszerűen sokat nyüzsögtem, és besokallt... most rettegek, nem tudom mi lesz.
2013. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!