Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, pasik! Én tetszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik! Én tetszek egy pasinak? Mit változtassak magamon?

Figyelt kérdés
Nekem félig hosszú barna hajam van, cuki pofim, kicsit duci vagyok, a hajam álltalában össze van kötve, barna szemem, ès nem nagyon de fèlig divatos cuccokba járok!
2013. nov. 3. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom még sosem láttalak
2013. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sportolj :) a ducisagon valtoztatnek deaz attpl fugg h mennyire :D
2013. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz
2013. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szuless ùjra nèmi aggyal
2013. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszarok rajtatok, ez egy anonim oldal, a szó minden értelmében és nem tudtok küldeni egy istenverte képet? Nem tudom ki vagy, te se tudod én ki vagyok, ha amiatt félsz, hogy kiderül ki vagy, na annak kb annyi az esélye, mint, hogy én pinát növesztek a homlokom közepére.
2013. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hàt ha ennyi esze van, akkor megèrdemli a nyomoràt. ezt hìvjàk termèszetes kivàlasztòdàsnak. hullik a fègese. abszolùt èletkèptelen.
2013. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne valtoztass! Szeretem a ducikat :)
2013. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 viktor123456 ***** válasza:
Képet. :-)
2013. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!