Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok képes párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes párkapcsolatot kialakítani. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban túlsúlyos és beszédhibás voltam. Az osztályaimban állandóan csúfoltak, kirekesztettek és emiatt senki nem mert velem barátkozni (az egyik alsós tanárom még "buzdította" is őket erre).

Gimnáziumban már jobb volt a helyzet (nem csúfoltak, csak néha), de nehezemre esett bárkivel kapcsolatot kialakítanom (akár barátit is). Talán mivel régebben a fiúk csúfoltak elsősorban velük nem igazán ismerkedtem, hanem inkább lány barátokat szereztem (megismerkedtem a legjobb barátnőmmel).

Most egyetemre járok, lefogytam (a beszédhibám egy idő után senkinek sem tűnik fel) és elkezdtek érdeklődni a fiúk utánam... De akárhányszor randira hívnának én lekoptatom őket és elmenekülök, mert bennem van az, hogy én úgyse vagyok elég jó senkinek és a végén ők is csak megszégyenítenének. Mit tegyek most??? 19 éves lány vagyok, soha nem volt még pasim, még csak nem is csókolóztam senkivel sem. Ez egyszerűen szánalmas :-(


2013. okt. 22. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

"De akárhányszor randira hívnának én lekoptatom őket és elmenekülök, mert bennem van az, hogy én úgyse vagyok elég jó senkinek"


Ezen változtass...

2013. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sportolj
2013. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hallgass metálzenét, legyél vámpír, számtalan módja van. de a legjobb, ha erőlteted. a lelked senki sem tudja bántani, csak ha engeded. legyél bátor és ne félj a visszautasításoktól. különben bepókhálósodik odalent :)
2013. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj, hiszen már eljutottál oda, hogy érdeklődnek irántad a pasik. Ez azért egy jó dolog és önbizalmat ad, nem? Nekik már megfelelsz, most már csak magadnak kell megfelelned. Ami nem mondom hogy könnyű, de sokkal közelebb vagy a titkon remélt célodhoz, mint jópár évvel ezelőtt. Anno gondoltad volna, hogy pasikat fogsz lekoptatni? (az most mindegy milyen okból)

Egyáltalán nem vagy gáz. Szerintem büszkének kell lenned arra amit elértél. Én még 26 évesen is ott álltam, hogy még egy csókom sem volt soha..:'D Képzeld csak az milyen ciki volt. És én még csak közel sem álltam hozzá soha.

Gondold át néha a helyzeted, és ne csak a "legjobbakhoz" hasonlítsd magad.

2013. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Járj el táncolni,az álitólag nagyon növeli az önbizalmat.Ha ez nagyon nem megy akkor is halgass zenét,sportolj vagy kézimunkázz,kreatívoskodj otthon. :)


Legalábbis szerintem.Mindenképp jó lenne találni valami hobbit,én a szpichologusokba nem hiszek,max minden 100. olyan jó szakember,hogy tud neked segitenni és nagyon drága is ugye.

2013. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!