Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg lányok válaszát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok válaszát várom, de azért fiúk is írhatnak! Ti mit vesztek a barátotoknak/barátnőtöknek mikulásra?

Figyelt kérdés

Légyszi azt is írjátok oda,hogy kb milyen értékben szoktatok karácsonyra és mikulásra vásárolni a párotoknak és,hogy most mit vesztek neki,illetve a korotokat és a nemeteket is!Ja és ha nem nagy kérés akkor azt is,hogy mióta vagytok együtt és,hogy a párod mennyi idős?

Bocs a sok kérdésért!

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2009. nov. 15. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom. Mikulásra??? Semmit! Kellene? Mert szerintem nagyon nem... :/ 18/L és a barátom is
2009. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Zenélő macskanyúzó gépet. 10 éve vagyunk együtt, 87 éves.

Korom: Reneszánsz

Nemem: De igen.

2009. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

remélem találok fehércsokibol mikulást,azt kap

meg virgácsot mikulásra:D

ez párszáz forint(ha nincs fehércsokis,akkor egyszerüen kindertojást:D

22 vagyok,párom 24,3 éve együttvagyunk

karácsonyra eddig max 3-5ezer értékben kapott,most mivel már melozok is suli mellett,kb 10be fog kerülni egy kocsihozzávalo

2009. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Kössz a tippet a virgács jó ötlet :DD lehet kapni még olyan hatalmas 1méteres virgácsokat??:DDD xDD ha találok azt kap!

:DD poén és azért ő is látja hogy gondoltam rá! amugy komoly ajándékot mikulásra felesleges:) majd karácsonykor!:)

18/L (21/F)

2009. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

15:31 vagyok

persze,ajándék nem kell,értéke sem kell...de egy 150foritos mikuláscsoki,meg egy utszélén szedett virgács sztem kell...

maham elé ültetem,és megkérdezem,hogy jókisfiu volt-e...ha nem,akkor a virgácshasználat jön:D

2009. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

mikulásra? semmit :D

esetleg ha meglátok vmi helyes "szobrot" akkor azt megveszem:D vagy vmi új és egyedi csokit.

karácsonyra szoktunk. 7 ezer ftig általában.

2009. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
egymásnak semmit, majd a szülők ellátnak minket édességgel :D (20 évesek vagyunk, 2 éve együtt, de még mindig kapunk csomagot, és ez tökjó:D)
2009. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

mikulásra virgácsot, karácsonyra én is tippeket gyűjtök...

20/L (20/F-nak, fél éve együtt)

2009. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok, a barátom 25... :) És készítek majd neki egy kis mikulás csomagot... veszek bele egyet a kedvenc csokijából, egy mikulást, virgácsot... :D és azon még gondolkozom, hogy egy kis plüss ördög is bele kerülhetne... :D úgyis olyan kis "gonosz"... :D
2009. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!