Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar (na), ha a barátnőtöknek vagy a barátotoknak tök más lenne az anyagi helyzete mint nektek?

Figyelt kérdés
Az egyik bnőm pasija ezért szakított a bnőmmel,pedig sztem egyátalán nem kéne hogy befolyásolja a kacsolatot. Szerintetek?
2009. dec. 8. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan pasim,akinek én vettem a szebb ruháit,mert olyan szinten csóró volt.Lepukkant házban élt,elég nehéz anyagi körülmények között.Mégis szerettem,és nme ezért szakítottam Vele,hanem mert ivott,és csavargott,megcsalt,hazudozott,stb.Volt még egy,aki szintén szegény családból jött,koszos körülményke közül,őt is szerettem,de Ő is ugyanilyen volt.Egyébként nem vagyok gazdag,középosztálybeli családból jövök,és sosem néztem,kinek mennyi pénze van.Szerintem ha a párod hozzád való,és rendes,akkor tök mindegy ,milyen az anyagi helyzete.
2009. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem zavarna. Ez akkor baromság. Hogy lehet valaki annyira tahó, hogy emiatt dobjon valakit. Én sem vagyok gazdag. És? Nem kaptam meg a legújabb érintőképernyős mobilt. És? Kit érdekel? Engem szeressen, ne a pénzemet. Míg minden nap tudok tiszta, igényes ruhát felvenni, nem lehet egy szava se.
2009. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

engem egy kicsit, mert hát ha arra gondolok, hogy nálam szegényebb, akkor sajnálnám, ha gazdagabb lenne nálam, akkor meg azok járna az agyam, hogy mit gondol rólam a családja, csak a pénzéért? meg ilyenek. vagy én érezném magam hátrányban karácsonykor.

21/L

2009. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem ha szegény lenne csak akkor zavarna, ha inna, szem*étkedne, lusta lenne, buta...stb.....

Ha egy normális becsületes, értelmes szorgalmas szegény pasi jöhet!

Ugyanis én is az vagyok!


Egy nálam sokkal gazdagabb, vagy gazdagabb pasi nem lenne előnyös, mert biztos egész életemben megkapnám, hogy semmim nincs. Ez biztos!

2009. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a párom jobban állna anyagilag, akkor az zavarna kicsit, de ha egyébként rendes, becsületes, jó ember és engem szeret, akkor ezen túl lehet lépni. Ha meg összeköltözöl valakivel, jó esetben ez a probléma megszűnik:)
2009. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna hogy szegényebb vagy gazdagabb, mert szerintem az a lényeg hogy milyen belülről.
2009. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Kövezzetek meg,de én eleve nem állok úgy komolyabban szóba egy csajjal, aki nem tud valamit felmutatni:P
2009. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A barátom szülei orvosok, a barátom is annak tanul... Egy palotájuk van, 3 autó, minden évben 3-4x mennek nyaralni....nem a balcsira....Én egy egyszerű parasztcsaládból származó lány vagyok, aki fodrász szeretne lenni. Mindezek mellett apámról sosem hallottam, édesanyám rokkantnyugdíjas, van még 2 öcsém. De mindezek ellenére engem ne zavar a köztünk lévő igen jelentős anyagi különbség.
2009. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,utolsó sztem igazad van.

nekem se számítana, hogy gazdagabb vagy szegényebb.nekem is volt szegényebb barátom és mindig vettem neki vmit amit ő mondjuk nem tudott és tök normálisan megbeszéltük és nem lett belőle semmi probléma

2009. dec. 8. 18:24
 10/12 anonim ***** válasza:
az erősebbik nemet képviselve engem zavarna ha sokkal jobb anyagi helyzetű barátnőm lenne, bár lehet hogy csak a büszkeségem bántaná. az viszont nem zavarna ha rosszabb helyzetű lenne
2009. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!