Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi vagy női dolog a kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagy női dolog a kezdeményezés?

Figyelt kérdés

De mit gondoltok miért van ez a döntő különbség nők és férfiak között?

elméletben a társadalom jelenlegi álláspontja ahogy tapasztalom:ha a nő többször közeledik ,akkor nyeregbe érzi magát a férfi, viszont ha ő közeledik, akkor a nő hagyja,örül hogy udvarolgatnak neki és játszik,kalkulál hogy mikor enged és utasít vissza hogy növelje a 'megszerzése' értékét.számomra ez megalázóan hangzik,de nyitott vagyok más véleményekre is.

a kérdés tulajdonképpen arra irányul hogy ez csupán társadalmi beidegződés?

tudom hogy sokan fogtok lehurrogni hogy ez biológia de

nekem ez a véleményem hogy ez az évszázadok során alakult így.

szerintem az ismerkedésben mindkét félnek egyenrangúan kéne megadni a kezdeményező szerepkört!

és akkor felmerül a kérdés hogy sokan azt hiszik hogy ez csak a férfi privilégiuma a nőé pedig a befogadás és fordítva a férfiak menekülnek.

az ilyesfajta menekülésről nektek mik a tapasztalataitok


2009. nov. 15. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mára már teljesen megváltoztak az ismerkedési normák, szerintem a férfi és a nő is egyaránt közeledhet a másikhoz. Egyenrangúak. :)
2009. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy én jobban örülnék, ha a férfi tenné meg az első lépést.

Mert fordítva könnyen kihasználás lenne a dologból.

A férfi kezdeményezzen és én meg elfogadom vagy sem.


Másban persze teljesen egyenjogúak.


De én nem nyomulnék egy pasinak...nyomuljon ő. Nem akarom, megalázkodni egy olyan pasi előtt, aki valójában csak kihasználná a szerelmemet. Ennyi.

2009. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már egyszer kezdeményeztem egy pasinál, aki teccet, de kikosarazott, most szeretek valakit és úgy veszem észre ő is engem, de én félek, megint kezdeményezni, mert félek a kikosarazástól. De így sohasem tudom meg hogy tényleg szeret vagy csak játszik. "Az életben az halad előre aki tud kezdeményezni" Szóval keress olyat, akibe tényleg szerelmes vagy ésha látod hogy ő is beléd akkor ne félj kezdeményezni, legalább ha nemet is mond tovább tudsz haladni, ezt a saját tanúlságomból mondtam. De amúgy fiúnak illene kezdeményezni, de azt mondjak hogy ez a 21. századlány is kezdeményezhet, de nem értek ezzel egyet, csak azzal, hogy fiú kezdeményezése a legjobb.
2009. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fluppY23 válasza:

Kedves 2. válaszoló


Ugyan ez a történet a férfiak agyában is lejátszódhat...

Szerintem mindegy hogy melyik fél kezdeményez.

2016. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!