Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok megnyílni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megnyílni a barátnőm előtt, ráadásul még félénk is vagyok. Hogyan változtathatnék ezen? (Részletekért katt! )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Na szóval az a helyzet,hogy nem tudok előtte megnyílni.Mikor találkozunk,akkor valahogy mindig leblokkolok,és nem tudok neki semmit sem mondani,így elég nagy a csönd általában :S Még ha a tali előtt kitalálok pár témát,azokat valahogy meg állandóan elfelejtem,hogyha arra kerülne a sor :S Ha ez még nem lenne elég,még félénk is vagyok,mindent ő kezdeményez :S Beszéltem vele erről sokat,de azt mondja,hogy őt ez nem zavarja,és elfogad így,ahogy vagyok.Ez nagyon jó,de engem meg nagyon zavar,és eléggé el vagyok keseredve emiatt :S Segítsetek pls,hogyan tudnék megnyílni,és hogyan tudnám legyőzni a félénkségemet?

Köszi a válaszokat előre is!


2009. nov. 15. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
a sikerélmények adják az ember önbizalmát, a múltban talán ebből szenvedtél hiányt. talán az elvárásaitól félsz? hogy ha jobban megismer, nem akar majd veled lenni? ha ennyire félénk és görcsös vagy talán kisebbségi érzéseid vannak, gondold végig alaposan hogy mi lehet a baj, talán a válasz ott van a szemed előtt:) ha nem csak a lánnyal vagy ennyire zavarban, de társaságban is szorongsz, lehet h pszichológus kellene, és/vagy valamilyen nővényi alapú nyugtató.
2009. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!