Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tanácstalan vagyok, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok, mi a véleményetek?! Visszajönnek a régi érzések?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek a párommal már egy ideje!5 hónapja nem találkoztunk,mert háborús övezetben volt!jövőhéten utazik haza! Azt mondja nem érzi,hogy hiányoznék neki és eltávolodtunk egymásról,mert borzasztó amiket átél ott! Azt mondta hogy szeret de már megváltozott vmi benne,túl sok akadályt gördít elénk az élet! szerintetek az újra találkozással ami hamarosan lesz visszahozható mindaz ami azelőtt volt amikor kiment külföldre? Családot házasságot terveztünk,és mielőtt kiment úgy gondolta,hogy most mikor újra hazajön megkéri a kezemet,és a gyűrűt is megvette már!
2013. nov. 3. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

5 hónap sok idő. De amiket ott láthatott, lehet egész másképp látja már a dolgokat, és tudja mi az igazán fontos. Hogy nem a pénz, vagy az anyagiak, hanem az ember, az élet, a szerelem.

Szóval lehet hogy még jobb is lesz. Az ilyesmi megváltoztatja az embereket, és általában nem negatív irányba. (főleg ha nem olyan katona, aki gyilkolni volt kint)

2013. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gyilkolt kint!(szerencsére) de túl sok mindent látott és kapott ezalatt az idő alatt amibe lelkileg belerokkant! Félek,hogy elveszítem! azt mondja hiába próbál arra emlékezni,milyen volt együtt már nem tudja,nem tudja milyen érzés amikor átölelem,vagy hozzábújok!ha újra meglát,visszajöhetnek azok az érzések ami ezelőtt az idő előtt volt??? mert akkor rettentő boldogok voltunk és nem tudtuk egymás nélkül elképzelni az életünket!
2013. nov. 3. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyen helyzetben, de mondom, szerintem vissza kell hogy jöjjenek. Talán azért mondja ezt, mert már nem is emlékszik szinte, hogy milyen az ha szeretik, hogy milyen érzés a szerelme karjában lenni. Az biztos, hogy valamennyire megváltozott, de a szerelemnek ettől nem szabadna elmúlnia. Minden esetre drukkolok nektek!
2013. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! azt mondta nem múlt el a szerelme! csak nem hiányzom már neki,nem érzi azt,hogy milyen velem,nem tud rá visszaemlékezni! :( Nagyon sok mindent átélt kint és beleivódott az,hogy nem az érzései alapján kell cselekednie hanem ami szerint irányitják!
2013. nov. 3. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy nem lesz minden azonnal a régi, de ha sikerül feldolgoznia a történteket (ha fel lehet), akkor jó lesz. Csak segíts neki :)
2013. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én mindenben mellette állok! biztatom a családjával együtt!És folyamatosan leírom neki,hogy várom haza ugyanazzal a szerelemmel és kitartással!Eleve távkapcsolatnak indult az egész,csak nem gondoltuk,hogy az élet ennyi akadályt gördít elénk! Most pedig azt érzem rajta hogy kimerült,elfáradt,meggyötört...de bármikor beszélünk soha nem lépne le úgy,hogy ne írná azt le,hogy szeret!
2013. nov. 3. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!