Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Úgy érzem, megváltozott a kapcsolatunk, lehet még a régi?

Figyelt kérdés

Ahogy telik az idő, úgy veszem észre,hogy a barátom furán viselkedik,és nem az az ember akit megismertem és beleszerettem.

Mostanában nem vesz semmit komolyan, alig lehet vele normálisan beszélgetni, folyton mutrázik,és kifiguráz engem akármit mondok, próbálok csókot adni ő röhejesen csücsörít és morog és csak akkor van rendes csók, ha ő is akarja(elég ritkán)

Azzal is baja van néha, ha netezek,mindig szóvá teszi,hogy na ha megyek haza biztos netezek meg ilyeneket mond és ilyenkor megváltozik a modora, ingerültebb lesz, kérdezgeti kivel beszélek...az a pláne, hogy ő szinte minden nap fent van, játszik, míg én hétvégénként ülök ide több időre.

Ezeken általában összeveszünk, a végén mindig azzal jön,hogy 'bocsi' és szerinte már rendben is van. De nekem minden egyes ilyen után mintha csökkenne a szerelmem.Vagy nem is tudom,hogy mondjam ezt.


Látok más párokat akik olyan nyugodtan elvannak egymással, a fiú ölelgeti, puszilgatja,simogatja a barátnőjét, édesen néz rá stb nálunk ez már abból áll,hogy ő hülyéskedik, ugrál előttem, hülye hangokat ad ki vagy utánoz valakit.

Már alig van kedvem elmenni vele szórakozóhelyre, mert mindig baromságokat beszél a barátaival..


Titeket ez nem zavarna? Bennem változott meg valami és én saját magam vagyok az okozója ennek a fura érzésemnek? Lehet ebből még a régi jó kapcsolatunk?


2013. nov. 2. 20:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egy éve vagyunk együtt.
2013. nov. 2. 20:13
 2/11 anonim ***** válasza:
szarok rátok :)
2013. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy, de nem ez volt a kérdés. Én is szarok rád:)
2013. nov. 2. 20:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert ez a viselkedés 15 évesen még elmegy, de mondjuk 20 évesen elég nagy probléma.
2013. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ő 18 éves

én 17

2013. nov. 2. 20:17
 6/11 A kérdező kommentje:
ha ezek miatt rászólok, akkor én komoly vagyok és nem veszem a poént. Szerintetek?
2013. nov. 2. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megunt vagy tul biztosnak érzi hogy ott vagy mellette. Én szakitanék a helyedben és ha szeret vissza jjön,igy felesleges huzni
2013. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként mit jelent az, hogy mutrázik? :D


Szerintem mondd el neki még egyszer, részletesen, hogy mi nem tetszik a kapcsolatban, és hogy milyennek szeretnéd. (Remélhetőleg erre lesz egy értelmes válasza). Mondd el neki, hogy ha ez így halad tovább, akkor sajnos nem lesz jövője a kapcsolatotoknak.

2013. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
bocsi, a 'mutrázik' szót úgy értettem,hogy folyton valami hülye fejet vág felém, csücsörít meg ilyenek...
2013. nov. 2. 20:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen barátom, és nem 18 volt. Na itt kezdődik az, hogy halott a kapcsolat. Szerintem ez lapát. Nem azért mert innen nem lehet visszafordítani egy kapcsolatot, hanem azért mert egy ilyen típusú emberrel nem lehet.
2013. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!