Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek normális elvárások egy vallásosabb nőnél?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy nőt, aki nagyon szimpatikus, de az előző kapcsolata pokoli volt és több évig tartott. Ez rendesen megtépázta emberileg. Viszont vonzódunk egymáshoz, és mikor a párkapcsolat témája szóba jött, mondta, hogy nagyon vallásos és házasság előtt semmi testi érintkezés nem fér bele, és ő csak az igazival hajlandó együtt lenni, aki szintén mélyen vallásos. Előző kapcsolatában sem volt szex. Szerintetek ez normális, hogy ennyire behatárolja, akit keres? Mert szerintem nem nagyon fog ilyen férfit találni, aki több évi együttlétet, majd házasságot is elbír, mindenfajta intim együttlét nélkül.

2013. nov. 3. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális, ugyanakkor ha van egy kis eszed, akkor ezt a problémát meghagyod csak neki és szépen továbbállsz.
2013. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
12%
Nem normális.Neki biztos normális.És majd lehet talál egy másik nem normális pasit,aki szerint normális.
2013. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Továbbállni biztos nem fogok, mert nagyon megszerettem, és ha csak barátság lehet, azt is nehezen, de képes leszek elfogadni.
2013. nov. 3. 19:18
 4/14 ASOT ***** válasza:
ha így gondolod nincs miről beszélni, alapból pedig olyan pasit kell találnia mint ő.
2013. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ajj,ember,menekülj..
2013. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy mi a normális, arról nem érdemes vitatkozni, mert egyénfüggő (az extrém eseteket leszámítva)

Ő normálisnak tartja az elvárásait, ezzel nincs semmi gond, mert nem kényszeríti rá a nézeteit másokra, van egy saját maga felállított értékrendje és aszerint óhajt élni. Hogy ehhez mennyire fog tudni partnert találni, az más kérdés. De te mondtad, hogy vallásos, így igazából nincs miért meglepődni az igényein.

Ha te ennek nem tudsz/akarsz megfelelni, akkor ne számíts semmi testiségre vele, mert nem valószínű, hogy véleményt fog változtatni. Ez szerintem nem olyan dolog, ami gyökeresen meg tudna változni.


Egyébként ha már a behatárolásnál tartunk, az emberek nagy többsége azért konkrétan tudja hogy milyen párt szeretne magának, csak amíg valakinél azok az elsődleges szempontok, hogy okos, értelmes, humoros, stb. legyen, addig nála pedig az, hogy a házasság előtt ne legyen testiség.

2013. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A helyedbe képzeltem magam azzal a körülménnyel hogy megszerettem. Én biztos nem hagynám el emiatt. Próbálnám mindig felizgatni, előbb-utóbb hátha nem bírja ki és... :)
2013. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet kompromisszumokat kötni. Az én párom is nagyon vallásos, szintén nem akarja házasság előtt, de egy-két dologban engedett:)
2013. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira vallásos a nő, akkor max. amit megenged egy férfinak, az az, hogy megfoghatja a kezét, nemhogy tapizás is legyen. Egyébként pedig szerintem illene tiszteletben tartani az elveit, mert előfordulhat, hogy az első izgatós próba után a nő nem kíván többet találkozni a pasival. A nem, az minden körülmény között nemet jelent :)

Persze mindent vagy semmit alapon be lehet próbálkozni ezzel azzal, csak számítson rá, hogy balul sül el. A vallás, ha tényleg ennyire fontos az ember életében, akkor azt komolyan veszi.

2013. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben tiszteletben tartom. Csak az a fura, ha találkozunk nagyon nyitottnak tűnik, inkább ő érintget meg engem, én magamtól soha. Mondta, hogy petting se fér bele, előző párjának még engedte de tönkrement az a kapcsolat és most már az sem...
2013. nov. 4. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!