Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves FIÚK! A kis mellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves FIÚK! A kis mellű (szép arcú, sportos) lányokkal miért nem akartok járni? Miért annyira fontos a nagy mell? Normális válaszokat, lécci!

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon unatkozol mi?
2013. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

16 vagyok de hülyeségnek tarom amit mondtál

legalábbis rám nem igaz

2013. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
én is 16 vagyok és pl nekem se kell a nagy mell de szinte egyik haveromra se igaz .......egyébkénk is ha 14-15 éves fiúkat kérdezed akkor gondolom a lány se lehet több neki meg már hogy lenne olyan nagy melle?
2013. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen korú fiúkat a kíváncsiság hajtja és persze a farkuk, tisztelet a kivételnek! Egy nagyobb kaliberű lány láttán sokkal jobban termelődnek a nemi hormonok és ők ezekre hallgatnak.
2013. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Írd meg inkább a matek házit holnapra....
2013. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek a kis mell kizáró ok,nem deszka alakú lányokkal ismerkednek merthát az hogy néxne ki a barátai előtt de vannak kivételek ;)
2013. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*z
2013. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
egyébként nekem pl az első tetszik, azok közül amit leírtál, kedves kérdező :D 15/f
2013. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos a nagy mell, de azért legyen valami. A szép arc ês az hogy sportos az nagyon bejön.

Azért azokkal akar járni a többség, mert most az a divat.

2013. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben az időszakban a fiúk inkább a farkukra hallgatnak, mint a szívükre, higgy nekem, annyi ismerősömet láttam hótt ronda, de nagy mellű csajokkal együtt, hogy ez számomra már nyilvánvaló:)Szerintem elég sokat vet a latba a mellméret, de pl én is jártam már egy full deszka csajjal csak az arca és a személyisége miatt, úgyhogy ne add fel a reményt!:)
2015. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!