Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megbantott?

Figyelt kérdés

Szoval mar egyszer ketszer elofordult, hogy megigert valamit es gondolgodas nelkul "cserben" hagy pl mint ma, megigerte , hogy atjon , degondolom az egyik haverja atment hozza vagy felhivta es iyy en le lettem szarva... es meg csak fel sem hivott , hogy elmondja , hogy mi van hanem en hivtam , hogy akkor mikor jon. Erre o hat nem hiszi , hogy jonni fog es , hogy ne haragudjak.

Ezutan megbeszeltuk, hogy kesobb atmegyek . De azon gondolkoztam, hogy megmondom neki, hogy " egesz nap elvoltal foglalva a barataiddal, majd hivj / talalkozunk holnap. "


nem vagyok egy nagy hisztis p.csa, de ez mar tobbszor is elofordult. ( igazabol ez az egy "hibaja" van baratomnak, ezert se akarom tulreagalni. De mar szoltam neki , hogy ez nem esik jol. Csak az a baj, hogy sokszor a baratai is csak ugy megjelennek es baratom meg csak elfeledkezik mindenrol )


2013. nov. 3. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy fontos számára, ez csak ennyit jelent.
2013. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zotanbro ***** válasza:
szakíts vele
2013. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
MI lenne ha lekommunikálnád vele, hogy máskor tisztázza a szitukat, ha megígéri akkor jöjjön, más ne tartsa fel. Ha nagyonnagyon muszáj, akkor szóljon. Meg hogy ez neked rosszul esik.... +?
2013. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja gondolom még nem szexeltek v. nem elég jó a szex. Akkor tuti te lennél az első... Node egyik esetben se jó, ha így vele vagy :P
2013. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
kamu!!
2013. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem kamu , mert amikor felhivtam hallottam a haverjait meg az xbox os jatekot , ahogy lovoldoznek. Es meg kb 2-3 ora utan vissza hivtam , hogy megkerdezzek valamit, es szinten haverokkal volt..

itt tenyleg annyi van, hogy ahogy beallitanak a haverok mindent eldob es veluk foglalkozik.. :/ de mint irtam ez az egyetlen egy hibaja van, azert sem gondolkoztam a szakitason.. valahogy csak csak tul tesszuk majd magunkat ezen,, de persze , ha nem erti meg, hogy meg kell talalnia a kozeputat koztem es a haverjai kozott akkor sajnos............

de nem egy olyan ember vagyok aki "" vesz egy hazat , es 1 villanykorte kieg akkor megyek es vessek egy masik hazat""

Ezert gondoltam arra , hogyha majd hiv akkor megmondom neki, hogy nagyon elvoltal foglalva a barataiddal , majd hivj ha van egy kis idod ram is es nem fogod a wcn lehuzni amit megigertel nekem.. talan ebbol eszre veszi m hogy megbantott.. :/

2013. nov. 3. 23:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk jó a szex,mégis ilyen a barátom.Eddig én sem tudtam,hogy létezik olyan pasi,akinek teljesen természetes,hogy van nője,és a nő ráér a többi dolog után.

Nem hinném,hogy fog változni ebben.

2013. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!