Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megbantott, osszeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megbantott, osszevesztunk, ez volt egy hete. Azota nem jelentkezik. Jelentkezzek en? Vagy varjak amig o? De o sertett meg!

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mutasd meg, hogy te legalább tudsz éretten viselkedni, és keresd meg őt.
2013. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
és utána beszélgess el vele, hogy ez így nem járja
2013. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég egyértelmű neked??

Látom nem :)

A barátod sz@rik rád! Mi következik ebből? Hogy nem érdekled őt! És ebből mi következik? Hogy a kapcsolatnak nincs értelme!


ÉS mi fog történni? Mivel nő vagy így leszel olyan hülye h felkeresed és megbocsátasz neki és adsz magatoknak esélyt amibe belemegy ha nincs kivel dugnia! Aztán megint ott fog hagyni!


ÉS ezután mi lesz? Sírni fogsz és a következő kérdésed az lesz itt, hogy miért minden pasi szemét és miért nincs 1 normális pasi sem.

2013. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Ne keresdd meg,ő bántott meg téged és ha nem keres téged akkor nem voltál fontos neki kiderül
2013. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

szerintem is te keresd meg.

nekem is jól szokott esni mikor barátnőm probál kibékülni.

de mindig hagyom magam:DD

de ez persze így van fordítva is:)

2013. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3-as válaszolónak igaza van! Ez most egy pont jó ürügy volt arra, hogy lelépjen. Ha te keresed meg és te kérsz tőle bocsánatot, akkor nem vagy normális! Már bocs.
2013. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de mivel tudott ennyire megbantani??:(
2013. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hol marad a tartásod? Ha tudod, hogy ő hibázott, akkor eszedbe ne jusson lépni.Minek?
2013. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De majd jön a kérdező válasza, hogy: "Deeeee hááát... szereteeem." -.-"
2013. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a barátomat megtanítottam arra, hogy vagy kurv@gyorsan megvigasztal és bocsánatot kér vagy majd más teszi meg.
2013. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!