Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves srácok! Észrevennét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok! Észrevennétek és ismerkednétek egy ilyen lánnyal, vagy inkább a könnyebben kapható lányokhoz fordulnátok?

Figyelt kérdés
Mivel óvodás korom óta nagyon gátlásos, zárkózott, szégyellős lány lettem( hozzáteszem mai napig nem tudom mitől, mivel azelőtt még nyitott, könnyen barátkozós voltam), úgy érzem soha nem lesz végre egy komoly párkapcsolatom. Változtatnom nagyon nehéz rajta, sőt lehetetlennek tartom, mivel ez a személyiségem. De sztem nincs olyan srác, aki el tudna így fogadni.
2013. nov. 3. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én el tudnálak fogadni, ha amúgy tetszenél. Biztos sokan vannak még így.
2013. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha tetszene és egyáltalán lehetne vele valahol találkozni, akkor igen, ismerkednék vele.

21/F

2013. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dehogyisnem. én pl igen, és ha én vagyok ezzel így akkor valahol a seychelle szigeteken is lehet akár egy ilyen
2013. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos sztem az ilyen lány és vonzódok hozzájuk írhatsz ha szeretnél
2013. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha helyes vagy, és a személyiséged is rendben van akkor miért ne? :)
2013. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát én megmondom az igazat hogy elkerülöm az ilyen lányokat mert nem lenne kedvem "félénk" lánnyal foglalkozni mert az olyanokból általában mindent ki kell húzni,könyörögni kell és önbizalom hiányosak ezért még az sem jut el az agyukig hogy valakinek tetszhetnek ők is.
2013. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, de tudnom kellene, mi a zárkózottságod oka, ha van egyáltalán.

Egyébként hová valósi vagy?

2013. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Közel hasonló vagyok. 25/F

Szerintem ez egyáltalán nem kizáró ok, hogy elfogadjanak, sőt lehetsz szerintem így aranyos is. Nem minden esetben a vadság a legkívánatosabb.

2013. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Esküszöm, hogy ha nem gondolnám úgy, hogy nem fogsz válaszolni, már írnék is rád egyből. Nagyon aranyosnak tűnsz ez alapján a pár sor alapján.
2013. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én el tudnálak így fogadni.

és sok fiú van még aki szintén eltudna fogadni.

2013. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!