Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 évesen nem volt még párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen nem volt még párkapcsolatom. Lányok ti ismerkednétek ilyen férfival vagy "ez nem normális" alapon inkább nem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 22:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

csak akkor ha nem gegel vagy..

ja és ha nem lenne barátom.. akkor igen.

2013. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de biztos hogy nem azért van, mert nem vagy normális...
2013. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ismerkednék, ettől még lehet valaki normális.
2013. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem ismerkednék, mert tudom, hogy hatalmas önértékelési problémái, kisebbségi érzése, szeretethiánya lenne és biztos túl sokat filozofál ahelyett, hogy élne. Márpedig nekem Férfi kellene, aki mellett nőnek érezhetem magam, nem ápolónéninek.
2013. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Már megint a gyakorikérdéseken végez valaki "HITELES" közvéleménykutatást :D


Menjél csak be a városba,ugorj be valamelyik discoba,klubba stb és kérdezd erről a témáról az ottani csajokat.Visítva kiröhögnének

2013. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
(Miért, csak a discos, klubbos csajok léteznek? :P)
2013. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mellesleg, leírtam a véleményem, ez volt a kérdés, felesleges lepontozni. Válaszoltam a kérdésre, amit nekem címeztek. Ha valakinek más a véleménye, írja ő is le, de nem lepontozni kell. Ez nem egy olyan kérdés volt, ahol csak egy válasz a jó. Mindenki máshogy látja az ügyet!!
2013. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Én is 25F vagyok, ha tudnád miket meg nem csináltam én már nő téren. Vedd úgy hogy a szép éveid elszálltak!
2013. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Hú, előző biztos nagyon hasznos voltál te köcsög!

Nem vesztette még semmit, mindent lehet pótolni!

2013. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Te vagy az Xenophilius?
2013. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!