Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anita22 kérdése:

Miért nem tudok együtt lenni egy csúnya, de normális férfival?

Figyelt kérdés
Van egy 31 éves férfi, akinek nagyon tetszem, és kb. egy hónapja találkozgatunk. Ő vár rám, nem sürgeti a dolgokat, megértő és tényleg egy teljesen normális, intelligens pasi aki gyereket családot is szeretne, mint én. De egyszerűen nem tudom neki megmondani hogy külsőleg nem jön be, majdhogynem elhányom magam ha meglátom, nem szeretném megbántani evvel. Utálom ezt magamban, a közelemben lakik egy másik fiú, aki iszonyatosan jóképű, de egy idióta. Sajnos, őérte vagyok oda jobban. Ilyen helyzetben mit tehetek, mert hogy szeretnék családot, de egyikőjükkel sem tudom elképzelni magam?
2012. nov. 12. 11:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyat, aki külsőleg is, belsőleg is vonz. Nem ez a két férfi él a Földön.
2012. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom milyen lehet az olyan pasi akitől elhányod magad. Én még ilyet nem láttam.


23/L

2012. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

semmi baj,szimplán nő vagy,én csúnya vagyok,de bármikor

kértek suliba kölcsön pl pénzt rágót adtam mégse hívtak bulizni,levegőnek vettek,nemszo..tak le

2012. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

Talán mert csúnya?!?!?!

Amúgy muszáj lesz megbántani ezzel... Nem nézheted mindig azt, hogy másnak mi a jó... Először magadra gondolj, aztán másokra.

2012. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ragyafej! Azt használják ki, aki hagyja. Csúnya dolog, hogy becsaptak, és így bánnak veled, de értsd meg, nem attól fognak szeretni, ha mindenkinek mindig adsz.
2012. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Mármint hogy hánysz tőle:) Csak akkor ne találkozgassatok. Nyilván egy lúzer is, ha nem veszi le egy pillantásodból hogy mi a szitu.

Keress inkább egy jól kinéző pasit. Van köztük normális is, nem csak idióta.

2012. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én olyannal még nem találkoztam aki kívül-belül tetszett volna. Vagy ez vagy az, a kettő együtt nem volt idáig. És nem, nem merem megmondani neki, mert félek a reakciótól. Hát hogy mitől csúnya? Először is hiányzik egy foga, amit majd meg fog csináltatni, de egyelőre ez is csúnyítja őt. Aztán, az arca... sok sok gödröcske van rajta, vagy hogy fogalmazzam, de nagyon nem szép. És szerintem nagyon vékony is, majdhogynem nálam is vékonyabb, pedig én aztán az vagyok eléggé. A fejformája is olyan furcsa... mindegy nem sorolom, de az biztos hogy nem láttam még nála rondábbat. Istenem már kezdem nagyon elszégyelni magam, hogy ennyire számít nekem a külső... Lassan már magamtól hányom el magam...
2012. nov. 12. 11:38
 8/25 anonim ***** válasza:

Elég csúnya dolog így kihasználni valakit. Nem baj, mert végül is te is azt kapod az élettől majd vissza amit te adsz másoknak.

Hagyod hogy a szerencsétlen pasas reménykedjen, kedves veled, és türelmes. Te meg "elhányod magad" ha ránézel (bár én még nem láttam ennyire ronda embert, pedig 40 éves vagyok már) de hülyíted a szerencsétlent. Tessék neki megmondani őszintén az egészet.

Ha amúgy is elhányod magad tőle, akkor miért nem mondom meg neki ezt?? "bocsi de elhányom magam ha rád nézek. A gyakorin is kiírtam, hátha adnak tanácsot.."

Vagy legyél egy kicsit hazugabb és mond meg neki azt hogy

" Ne haragudj, de ez így nem fog működni. Én nem tudom elképzelni hogy köztünk bármi is lehetne. Nem vonzódom hozzád, és ha kicsit őszinte akarok lenni, van képben egy srác aki nagyon bejön.."

A pasas érteni fogja hogy lekoptatod..

2012. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

én csúnyább vagyok,165 magas vagyok 58 kg ragyás sebes az

arcpm,plussz kaparom ojan néha mint a nyers hús,

nekemis hiányzik igaz több fogam is,hajam korpás szemem

alatt fekete és vékony a bőr

2012. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Jól van, meg fogom neki mondani, csak nehéz. Meg egyébként kaptam már egy olyan tanácsot hogy legyek vele együtt és idővel nem fog érdekelni az hogy hogyan néz ki. És én emiatt sem mondtam meg neki mit gondolok róla.
2012. nov. 12. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!