Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak titeket mi sértene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket mi sértene jobban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, a párotok azt mondaná, hogy csak egyetlen egy személlyel csalna meg, ha adódna rá alkalma. És ez az egy személy 6 évvel idősebb nálad úgy, hogy köztetek már eleve van 10 év.
2013. nov. 4. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha ez valami híresség akkor nem vészes xD nekem is vannak fantáziáim amiket ha lenne alkalmam valószínűleg valóra váltanék.
2013. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, fogjuk rá. Ian Somerhalder vagy ki a ...
2013. nov. 4. 08:16
 3/7 anonim válasza:

Ha aszt mondana, hogy meg csalna mar nem lenne megcsalas, mivel mar tudok rolla es akkor alaposan megbeszelnenk a dolgokat.

Szemely szerint kevesbe zavar az olyan dolog ha csupan kivancsisag miatt fekszik le massal es tudok rolla midhogy a hatam mogott tegye.

2013. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre még kb esélye sincs, úgy hogy nem kell aggódni... Ez ilyen tini rajongás szerintem. :D
2013. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tevetke ***** válasza:

Kicsit offolok:

Szerintem attól, hogy nem titokban csinálja még megcsalásnak számít, persze ez csak az én véleményem. Ha azt mondod rá, hogy oké, akkor már azt mondanám rá, hogy nem az.

... de hogy a témához is hozzászóljak, ha nem poénból vagy viccelődve mondja, akkor szerintem gáz. Mármint így érthető, hogy sértve érzi magát a kérdező.

(amúgy a csávónak irtóra idegesítő feje van)

2013. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs sok esélye, az már biztos.. de már maga a feltételezés..
2013. nov. 4. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem sértene meg
2013. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!