Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még emberségesebb férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még emberségesebb férfiak?

Figyelt kérdés

37 eves elvalt nö vagyok , egy gyerekes.

Azt tapasztalom , ( igaz keves idö van randizgatni söt szinte semmi) , hogy a ferfiak mind szexpartnert keresnének bennem, senki nem közeledik hozzam baratként, pedig jólesne, ha valamelyikuk azt mondana, hogy hivhatom, ha esetleg szuksegem volna valamilyen segitsegre vaegyszer. Úgyse fogadnám el a segitseget , mindent megoldok egyedul , izzócsere stb , de úgy erzem, hogy szexen kivul mast nem akarnak. Az egyik kerdezte , hogy miert netezek a z iphonomrol es mondtam elromlott a laptopom, erre hamar lerazott, pedig meg se fordult a fejembe, hogy ujat vetessek vele, de menekulnek az ilyen szavak hallatán, pedig sose venném öket igenybe.

Nagyon buszke vagyok es önálló.

A kivancsisag azonban furdal, hogy mas hasonlo koru nö hogy tud folyton olyan pasikba botlani, aki folyton ajandekokat vesz es szivesen, es nem erzi magat kihasznaltnak , söt felesegul keri.

Vajon az ilyen nök szegyen nelkul kernek? Es egyböl letisztazzak mit akarnak? Nem masert csak nem ertem ezeket a dolgokat. Lehet maradi vagyok es egy kapcsolat az ágyban kezdödik?

Es azutan döl el minden?

Tenyleg keves ferfi volt az eletemben es sok mindent nem tudok



2013. nov. 2. 21:42
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Vannak csak meg kell találnod .
2013. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

csak barátnak nem kellenél (az női kihasználás), de hívhatnál problémával, mehetnénk közös programokra


több év után jöhet szóba az amit írsz. fiatalabb nőt sem támogatok anyagilag szexért, ez prostitúció

2013. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Most valószínűleg kapsz jó pár levelet, amit szimplán törölnöd kellene. Úgyis tudod mi a helyzet velük:)

Veled pedig az, hogy lehetnél kicsit sebezhetőbb. Vagy legalább játszd meg.

2013. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30 felett már hónapokat sem várunk a szexre, ezt is jó ha letisztázod magadban. pláne nem veszünk el valakit rögtön gyerekkel együtt (egy anyától is felelőtlenség rögtön házhoz vinni valakut)
2013. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
a gyerek apja hol van? tapasztalatom szerint ők szoktak még egy kapcsolatba bezavarni
2013. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem is akarok házhoz vinni senkit, nem akarok hazasodni, a gyerekem sose kerulgetett senkit , a lakasom az szent.

Nem vagyok egy kapaszkodó , ketsegbeesett tipus

Csak azt nem ertem , hogy egyes nök hogy talaljak meg a " fejöstehenet" es hogyan viselkednek, hogy ezt elérjék?

Mondjuk en is nöies vagyok , de senkiben nem erzem azt, hogy emberkent szamithatok ra , vagy egymasra

Szóval csak filózgatok

2013. nov. 2. 21:55
 7/30 anonim ***** válasza:
a pénz hiányzik vagy a törődés? kölcsönös szimpátia esetén utóbbit kaphatsz. lehúzós lányokat 25 évesben is találok(unk)
2013. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó valaszoló, vegre kimondtad a szót, amit nem tudtam megfogalmazni: igen , a törödés hianyzik, nem a pénz

A tudat, hogy van valaki, akire számithatok! Ennyi

2013. nov. 2. 22:00
 9/30 anonim ***** válasza:

A ferfiak nem ismerkednek azert, hogy aztan a segitseguket ajanlgassak. Te sem ismerkedsz azert, hogy legyen kinek felvarnod a gombjat.

Nem csak az agyban lehet kapcsolatot kezdeni, de azok a nok akik az eletben sokat kapnak egy ferfitol, azok altalaban ezt az agyban viszonozzak.

2013. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak ösztönből oda gyűlnek ahol melegség vidámság és otthon van, ahol feltöltődhetnek, megpihenhetnek.Ahol meg hideg van, elvárás,követelés, ridegség onnan elvágynak.
2013. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!