Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ertelme folytatni vagy zarjuk le ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok,tanacsot szeretnek kerni.Masfel eve vagyunk egyutt a parommal,de kb 4,5 eve ismerjuk egymast. o 26,en 24 eves vagyok,sajnaos latom rajta es mondta is h egyaltalan nem erdekli most az h osszekoltozzunk,vagy h megkerje a kezem. es ezzel nagyon megbantott. azt mondta h o meg ezt nem akarja.gondolkodasi idot adtam magamnak mert igy nem mehet tovabb,csak egymas idejet vesztegetjuk el igy. o maskepp gondolkodik mint en errol a temarol. Elfogadnak egy par jo tanacsot...koszonom!
2013. nov. 4. 09:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De azt írod, hogy amúgy minden rendben köztetek. Akkor feltételezem, a bizalom is megvan, így lehet, érdemes lenne rákérdezni, hogy szeretne-e majd családot, és kb. mikorra tervezi? Vagy ha nem szeretnéd őt esetlegesen kínos helyzetbe hozni, akkor ha pl. megláttok egy aranyos kisgyereket, mondd neki,hogy "de szép kislány, nem?", vagy "milyen aranyos, nézd csak!" és figyeld, hogy reagál.
2013. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Na itt a válasz: írod, hogy imádja a gyerekeket. Akkor nincs gond, ez jó alap, nem? :)
2013. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%

elmebetegek a nők. 1,5 év után kérje meg a kezét?


a fojtatni pedig folytatni magyarul..

2013. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
igen szeretne majd csaladot,de a kozel jovobe nem tervez,ezt mondta nekem. persze a bizalom megvan,minden rendbe koztunk. de elveszettnek erzem magam...mit mondhatnek neki ez utan.?
2013. nov. 4. 10:04
 15/20 BlackSword ***** válasza:
67%

Most azt mondod, h szereted, h jó vele... Én meg azt mondom, h hallgass a szívedre... Ne most kezd el taktikázni, h mi lesz később... Nem vezet az semmi jóra...


Ne kapkodj, mert az sem vezet semmi jóra... Az összeköltözés egyébként is egy nagy lépcsőfok egy kapcsolatban... Ha most erölteted, akkor biztosan az ellenkező hatást éred el vele...

2013. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Számomra ez a pasas teljesen normálisnak tűnik, de ahogy érzed, úgy cselekedj.
2013. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat! megprobalok ugy donteni h jo legyen mert nem akarom elvesziteni!
2013. nov. 4. 10:47
 18/20 anonim válasza:
0%
Parazita csak kihasznál!! Szerintem keres másikat aki komolyan gondolja ezt az egész kapcsolatot! ne veztegesd hiába az időt!
2013. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%

hat sztem meg te is varhatsz 1-2 evet.

apukam engem, mint egyetlen lanyat arra nevelt h mindig olyan fiuk kozott nezelodjek akik nalam minimum 5 evvel idosebbek.

ugyanis a ferfiak kesobb ernek. amikor te 15 evesen kapcsolatot akarsz, akkor a 20 eves fiuk akarnak szinten kapcsolatot.

amikor te 25 evesen hazassagot akarsz akkor a 30 eves ferfiak akarnak hazasodni. amikor te 28 evesen gyereket akarsz a 30-35(-40) eves ferfiak akarnak kolykot.

azt ajanlom, h hagyjad karriert epiteni a mostani baratod. ha nem lesz biztos jovoje (penzugyileg) a csaladodnak ha osszehazasodnatok, veszekedni fogtok majd es elvaltok.

en kivul allokent vagy ezt vagy azt javaslom h hagyd ezt a fiut (tudom h szereted es lehetetlennek erzed elhagyni, de ha a semmibe tartana csak a kapcsolatotok es nem leptek feljebb, csak amikor neked mar gyerekeket kene szulnod, akkor is cikis lesz a helyzet) keress vlki mast, aki idosebb nalad es egy hullamhosszon vagytok. keress olyat akivel harmonikusan es nyugalomban elhettek.

2013. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
MIndenképpen lakjatok együtt és hidd el most rá fogsz jönni milyen is igazából, várj még egy kicsit, lehet az összeköltözéstől is megijedt.
2013. nov. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!