Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a csaj csak szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismerkedtem egy lánnyal. heti 1-2 randi, csak csók volt, ölelgetés, kézenfogva járkálás. Megmondom kicsit lassúnak éreztem a tempót (24 évesek vagyunk), de mondom végre egy normális lány, talán megéri várni. Nagyon szóba sem hoztam a dolgot, mondom majd alakul magától (volt szó szexről, beszélünk róla de eddig semmi) Igazság szerint azt sem tisztáztuk soha, hogy most lényegében mi van közöttünk...

Történt az, hogy hétvégén szórakozóhelyen találkoztunk (tudtuk a másikról, hogy mennek szórakozni csak azt nem hogy közös helyre) és teljesen közömbös volt velem - előtte nap még semmi gond nem volt - aztán igazából leszartam a dolgot, otthagytam a társaságával (olyan érzetem támadt mintha "szégyellene" vagy nem vállalna fel a társasága előtt, miközben a másik bandája ismer). Végén mikor mentünk haza odaköszöntem neki, és elég félreérthetetlen helyzetben volt egy sráccal. Aztán utána még mentem egy kört összeszedni a többieket erre látom, hogy smárol a gyerekkel. Jól felbasztam az agyam hazamentem (ő abban a tudatban van, hogy én ezt már nem láttam). Le is zártam magamban a dolgokat aznap este.

Másnap hív mintha semmi sem történt volna, meg hogy mikor találkozunk..stb. Meg odabökte, hogy furcsa voltam előtte este. Érteémesebbnek gondolom magam annál, hogy telefonba vitatkozzak vele, de egy személyes találkozó alkalmával megmosom a fejét az tuti.

Miért is találkozom vele ezek után, mikor eléggé egyértelmű? Mert bennem már vannak érzések.

A gyereket felhozzam neki hogy láttam őket? vagy csak tisztázzam a kettőnk helyzetét, hogy most akkor mégis mi a fenének találkozgatunk? Mert azt sem akarom. hogy "féltékenykedés" legyen mögötte, mikor még nem is lett kimondva semmi, bár nekem egyértelmű volt a dolog. Szóval szerintetek ebből még jöhetek ki jól ha sikerül megbeszélni? vagy hagyjam a fenébe az egészet?

Előre is köszi.


2013. nov. 4. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Először tisztázd, hogy mi van köztetek, utána rátérhetsz, hogy mi a helyzet a másik pasival?
2013. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tevetke ***** válasza:

Ha tényleg valami komolyat akarna tőled ez a lány, akkor nem csinálta volna ezt. Szerintem nem érdemes ezek után foglalkoznod vele.

Szerintem elég egyértelmű, hogy hogyan jöhetnél ki ebből a legjobban. Találkoztok és megmondod neki, hogy láttad, hogy a másik sráccal csókolózott. Ezután úgy gondoltad, felesleges keresned őt.

25N

2013. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tuti az kesz a válasz, hogy rád csak barátként tekint...

Van rá egy papír huszasom

2013. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak unatkozik, vagy pedig az egoját szeretné növelni azzal, hogy "húú, de raj baba vagyok" több vasat tartok a tűzben.
2013. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha az eszemre hallgatok akkor én is így látom. Csak mindig ott van a másik fele a dolognak...
2013. nov. 4. 09:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Mint egy tini sztori:D Amugy ha 2 hónapja randiztok, és a szex is szóba jött, szerintem ha ennyire megbíztok egymásban, rég letámadott volna ;) Ezek szerint, csaj szemmel, nem jössz be neki eléggé, vagy épp ez az,hogy hagyod magad hogy papucs legyél.. Nyomuljál, bunkózzál, hadd hogy ő keressen, és ne ugy hogy ír egy smst és aznap találkozol is vele.. Húzd az agyát egy kicsit és akkor majd nem papucsként tekint rád. ( Ezt nem minden esetben értem tanácsként más fiúkák, mert akivel első héten megismerkedek és ezt csinálná velem szarnék utána a fejére! ;) )
2013. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én úgy látom a dolgot, hogy a lány csak szimplán pasizni akar....nem számít kivel jár most akarja kiélni magát. Szóval én mindenképp otthagynám, mert ha megbocsájtasz neki akkor máskor is meg fogja tenni veled, mert melletted minden lehet (Légy erős!). Szóval fogd fel tanulópénznek a dolgot, és legközelebb egy kicsit máshogy alakítsd ki a lelki kötődést ismerkedésnél. Valóban nem szabad papucsnak lenni mert akkor nem néz fel rád a lány, és azt hiszi ő irányít és erre a nők nem képesek! (Akárhogy hangoztatják)
2013. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 4. 11:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma találkoztam a lánnyal, megbeszéltük a dolgokat, normális hangnemben tudtára adtam a véleményemet és búcsút intettünk egymásnak. Köszönöm mégegyszer a választ adóknak a "segítséget". Legalább ebből is tanultam.
2013. nov. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!