Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim egyik nagyon jó barátja autóbalesetet szenvedett, ilyenkor én hogy tudom őt megnyugtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátom nagyon rossz hangulatban van, mert tegnap este az egyik nagyon jó barátja komoly autóbalesetet szenvedett, és életveszélyben van. Én nem ismertem ezt a barátját, és nem tudom mit lehet kezdeni ilyen helyzetben, mert sosem voltam még hasonlóban. Szomorú, kedvetlen, és teljesen érthető, de hagyjam, hadd legyen magában, vagy inkább legyek mellette?


2013. nov. 4. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
orál
2013. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen jellegű választ akarnék, akkor a szexualitás kategóriába tettem volna.
2013. nov. 4. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:

ja!

akkor meghitt beszélgetés, megértés és a megnyugtatás minden formája.

2013. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy valakinek viccelődni van kedve, és képtelen beleérezni magát a helyzetbe vagy segíteni.


Az én tippem, hogy főzz neki egy zöld teát. Az nyugtató. Szépen odaviszed neki és elmondod, hogy szívesen beszélgetsz a dologról, ha az segít. De ha magányra vágyik, azt is megérted. Végigsimítod a hátát, és azt mondod: "sajnálom". Ennél többet jelenleg nem tehetsz.


23F

2013. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexet ne erőltesd.:) főzz neki valami finomat, és csak szimplán bújj hozzá, öleld át. Vagy kísérd el őt a kórházba ha már lehet látogatni az illetőt.
2013. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Búj hozzá, legyél mellette, kínáld egy kis borral és csokival, nézzetek egy könnyedebb, romantikus filmet, vagy ha őt jobban ellazítja a sport vagy Discovery, akkor azt.


Ez mind egy kicsit segít a stressz oldásában, beszélgetésnek ilyenkor sok értelme nincs, ne erőltesd.

2013. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Tegnap mikor mondta, nem is tudtam mit csináljak hirtelen, és csak annyit mondtam, hogy biztosan rendbe jön, és mindent megtesznek érte. Olyan szomorú... és ez furcsa, mert mindig jókedvű szokott lenni :( Remélem tényleg rendbe jön minden.

2013. nov. 4. 16:38
 8/9 anonim válasza:
Szia! ki volt a hibás a balesetben?
2013. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez miért függ attól, hogy a barátom rosszul érzi magát, illetve a vigasztalást mennyiben befolyásolja, de valójában senki. Csak megcsúszott az úton. Véletlen baleset volt
2013. nov. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!