Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ra esely, hogy megmentsuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ra esely, hogy megmentsuk vagy szakitsak?

Figyelt kérdés
Baratnommel ugymond 4 honapja vagyunk egyutt.Voltak veszekedesek mint minden kapcsolatban,azonban mindig titkolozik es,ha kerdek valamot azt mondja,hogy feltekeny vagyok es nem bizok benne.Szombaton megint osszevesztunk es most szunetelunk es szombaton is el volt menve valahova tegnap is,es ma is volt kint valakivel,nem mondta el,hogy kivel.Kerdeztem hogy a legjobb baratnojevel volt-e es mondta,hogy igen utanna elmosolyodott s mondta,hogy amugy nem...szerintetek meg lehet-e oldani vagy csak kihasznal es szakitsak.
2013. nov. 4. 20:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lépj tovább:)
2013. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát, ennek semmi jó vége nem lesz.
2013. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon szeretem!
2013. nov. 4. 20:34
 4/24 anonim válasza:
Nem hangzik túl jól. 4 hónap még nem olyansok idő, hamar túl lehet lenni rajta, szerintem lépj.
2013. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Es mondom az a baj,hogy nem tudok komolyan beszelni vele.Ha probalok is mondom a vegen en vagyok a hibas.Utoljara is azt mondta,hogy ha feltekeny vagyok s nem bizok benne az nem kapcsolat.Es mar a nevemet is atirta a telefonjaban
2013. nov. 4. 20:36
 6/24 anonim ***** válasza:

Szeretet ide, szeretet oda, ennek erőszakoskodás lesz a vége.

Te meg akarod tudni, mit csinál, ő meg majd azzal jön, hogy "megfojtod", "nem hagyod élni", bla-bla. És ez a két dolog egyre inkább erősíti majd egymást.

2013. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tudom de mit lehetne tenni hlgy ezeket elkeruljuk? csak a szakitas a megoldas?
2013. nov. 4. 20:39
 8/24 A kérdező kommentje:
Es amugy nem vagyok feltekeny tipus.azt mondjak az ember akkor feltekeny ha okot adnak ra.Es tenleg csak olyankor kerdem meg h mit csinal ha van ra okom.Es ha nincs semmi azt el lehet szepen is mondani,nem kell egybol hisztizni es utanna engem kitamadni
2013. nov. 4. 20:44
 9/24 anonim ***** válasza:

Hát, felfogadhatsz magándetektívet is :D.


Esetleg, ha lefoglalod: te mész el vele ide-oda, minden nap. Így nem kell számonkérned.

2013. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
En el is mennek vele szivesen,de sokszor csak este jon ki.Amugy meg annyit kell tudni,hogy ugymond egyszer meg is csalt.De allitasa szerint o nem akarta csak lefogta a fejet az illeto,es azert nem akarta elmondani mert neki nem jelentett semmit es nem akart elvesziteni
2013. nov. 4. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!