Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak ezért? Nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ezért? Nagyon nagy szükségem van a normális tanácsokra!

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. a barátom szeret,imád és mindig mondja mennyire tökéletes vagyok neki. ma megkérdeztem,hogy ha lát az utcán egy jó nőt akkor fantáziál-e róla?(egyébként én sem vagyok egy csúfság...) és azt mondta,hogy biztos előfordult márt. és kérdeztem,hogy amióta együtt vagyunk azóta is?! azt mondta persze. ezen én kiakadtam és elkezdtem sírni, ordítani,hogy én mindent megteszek,hogy megfeleljek neki és meg másokon fantáziál.......

és akkor mondja,hogy jaj ő csak viccelt nem úgy gondolta, de elsőnek meg tök őszintének tűnt......


teljesen kiborultam. annyira fáj ez és főleg azért mert én a maximumnál is többet kihozok magamból pont azért,hogy ne fantáziáljon ha meglát egy jó nőt....

azt tudom,hogy soha sem csalt meg de ha állítása szerint neki én vagyok a legszebb a legjobb akkor miért vannak pajzán gondolatai egy vadidegennel? :((((


szakítsak vagy sem?


2013. okt. 23. 16:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez most fáj valahol legbelül :D

Hány éves vagy?

2013. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Figyelj, 2 év már nagy idő, szerintem emiatt nem szabadna szakítanod vele.. Veled van, téged szeret, ha nem te lennél neki a legjobb, akkor nem lenne veled:)
2013. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
a gondolat az szárnyal, most ezen nehogy már kiakadj!!!! ugyan.....
2013. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szép, megfelelő kocsim. Ettől függetlenül, ha meglátok egy ferrarit, elképzelem, hogy milyen lehetne tövig nyomni neki.


Megszólitotta egyáltalán bármelyiket is? Kétlem. Igen, előfordul, hogy ránéz egy nőre, és belegondol, hogy milyen lehet. 2 éve veled van, és csak veled volt. Mit vársz, vegyen fel szemellenzőt is?


Inkább örülj neki, hogy veled van, és nem csal... ha emiatt kidobod, hülye vagy.

2013. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 tevetke ***** válasza:
Pedig általában ez így működik, a férfiak sűrűn fantáziálnak, akár idegenekről is. De ezt nem kell magadra venned, náluk ez általában nem jelent semmit, tudtommal.
2013. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
engem az nem érdekel ha megnéz mást! de miért kell rögtön arra gondolni,hogy de megdugnám?!!! én is megnézek más pasit de nem fantáziálok........
2013. okt. 23. 16:49
 7/25 anonim ***** válasza:
4-es jól leírta. nehogy kidobd emiatt...
2013. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb pasi gondol néha más nőre is. A lényeg az, hogy sose lépjen tovább a fantáziánál! Én ezért nem szakítanák, ha szeret, és jó együtt, az a lényeg :). Mondjuk ha tényleg nem viccelt, akkor nem kellett volna így megmondania. Rajtad meg ne legyen állandó megfelelési kényszer, mert megbolondulsz :)
2013. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Inkább a fiúnak kellene veled szakítani ,hogy ekkorra marha vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó ,hogy nem te szabod meg ,hogy mire gondoljon a másik!?
2013. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
utolsónak: biztos pasi vagy. nem szabom meg. de ha nekem a barátnőm a legszebb akkor miért kell vadiddegen nőkről fantáziálnia?!
2013. okt. 23. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!