Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy komolyan gondolja vagy csak hülyít-e?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy férfival, aki először azt mondta, hogy nem lesz köztünk semmi komoly, mert nagyon messze élünk egymástól (ő pesti, én vidéki). Aztán mikor megtudta, hogy Pesten fogom folytatni a sulit (szakváltás miatt), akkor mondta, hogy költözzünk össze Pesten, segít mindenben. Már intézi a munkát suli mellé, stb. Most viszont kitalálta, hogy inkább menjünk ki Angliába. Kérdeztem, hogy együtt-e? Azt mondta, hogy egyedül hülyeség lenne kimenni. Kérdeztem, hogy biztos komolyan gondolja-e, mert nem akarok koppanni. Azt mondta, hogy a legelején megbeszéltük, hogy nem hülyítjük egymást, őszinték leszünk, ha valaki mást gondol, akkor szólunk időben..

Sajnos a távolság és a melója miatt keveset találkozunk, de mikor együtt vagyunk, akkor nincs semmi kétségem, nem érzem, hogy hülyítene. Csak aztán telik az idő, nem találkozunk 1-2 hétig, én meg elbizonytalanodok, agyalok, stb.

De honnan tudjam, hogy most akkor tényleg komolyan gondolja vagy csak hülyít?

Lehet, hogy én kombinálok bele túl sokat, és csak az a baj, hogy agyalok?

Szerintetek?


2013. nov. 4. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre az emberre ne épits. Ez nem lesz melletted s bajban.
2013. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, de ha már ez a kérdés felmerül, akkor 99%, hogy csak hülyít.
2013. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van gyomrod a sztriptízhez és a prostitúcióhoz akkor hajrá.
2013. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hülyít
2013. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#1-el ertek egyet
2013. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Angliai strici MO-n keres kivihető csajokat ha gondolod menj jó pénz van benne meg napi 15 alkalom
2013. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Külföldre csak olyan férfival költözz, akit ismersz, akivel már legalább 2-3 éve együtt élsz.
2013. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jóóó.. azért ennyire ne dobjuk el az agyunkat, ennél jobban ismerem :D

Normális, tisztességes ember, csak nem tudom, hogy komolyan gondolja-e.

2013. nov. 4. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy komolyan gondolja-e, akkor nem ismered, bocsi.
2013. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!