Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezzek rá a "fiúbaráto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá a "fiúbarátomnál", hogy miért kezdeményezett többet: csak kalandot akart, vagy többet érez barátságnál?

Figyelt kérdés

Már 1 éve barátok vagyunk, de nemrég véget ért egy hosszú kapcsolatom,és mióta szingli vagyok,azóta máshogy áll hozzám. Múltkor áthívott filmezni,és eleinte csak átkarolt,aztán csókok,majd simogatás,és többet is akart,de azt már nem hagytam. Én többet érzek iránta,mint szimpla barátság. A hatalmas vonzalom érezhető mindkettőnk feléről,de nem tudom,hogy ő mit érez irántam... Az eset óta nem is beszéltünk,pedig már 2 hete volt. Előtte általában ő keresett engem...de azóta nem. Én már nem bírom ezt a bizonytalanságot. Most akkor se barátság,se több? Arra gondoltam rá írok facebookon,de nem tudom,hogy kérdezzek rá erre.

20/L


2013. nov. 4. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szánalmas, hogy manapság mindenki annyira gyáva, hogy "ráirok facebookon" a problémák megoldása. Menj oda hozzá, nézz a szemébe, kérdezd meg. 20 éves vagy b+!
2013. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán hívd fel telefonon és beszéld meg vele h találkozzatok. Ebben mi a bonyolult? Te is akarod, meg ő is. Te hajtottad el, most kezdeményezz te.
2013. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De én úgy nem akarok lefeküdni vele,h nem érez irántam semmit...ha csak szexre kellenék neki.

Azzal egyet értek,hogy nem facebookon kéne,de nyuszi vagyok. :D Egyszerűbb így... nem kell rögtön reagálnom,nem mondok hülyeségeket.

2013. nov. 4. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Tök mind1 hol és hogyan beszélgetsz vele, csak ne húzd soká.

Mondd el, hogy te mit gondolsz, hogy szeretnéd, de csak komolyan. Te ismered neked kell tudnod, hogy visszaélne-e vele, vagy nem. Ha ő nem akar komolyat, akkor maradtok barátok, vagy elfelejtitek egymást, ha ő is akarja, akkor meg összejöttök.

2013. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha elmondom h én többet érzek iránta,és kiderül h ő nem,akkor utána nem lennénk már barátok...mert elég kínos lenne.
2013. nov. 4. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:

OK

Most nem beszéltek, barátság is over

Le nem fekszel vele, folyatatásban reménykedve, hiába kezdeményezet, azóta nem beszéltek, szóval mint az előbb.

Ő nem tudja, hogy mi van, valszeg úgy gondolja, hogy ezt elbakta, mert nyomúlós volt, ezért nem is mer hozzád szólni, szóval...


Abban a kivételes helyzetben vagy, hogy a helyzetet nemigen lehet tovább rontani, ő kiteregette a kártáyit félig-meddig, most neked kellene lépned.

2013. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kapja a fejedhez légy szíves. Ha elmondod hogy többet érzel és ő nem akkor már nem lesztek barátok? A barátságnak VÉGE ha az egyik fél többet érez a másik iránt. Optimális esetben mindkettő többet érez és lesz egy párkapcsolat ami persze záros határidőn belül zátonyra fut de.....
2013. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!