Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elmondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elmondta hogy megcsalt az egyik barátnőjével, csókolóztak. A barátnőm kezdeményezett. Mit tennétek a helyemben? Dobjam? Bocsássak meg? 16F

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Büntetésből szex hármasban.
2013. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés.Lehet,titkon kicsit hajlik a saját neme felé,de fél,hogy mások előtt lebukik,és Te vagy az álca.
2013. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha most nem dobod akkor csak halogatod. Később (ha nem is lánnyal), de megint meg fog csalni (és lehet nem csak csók lesz).

A te korodba felesleges egy ilyenre pazarolni az időt.

2013. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Balanus_concavus ***** válasza:
Örülj neki! Nekem egy barátnőm sem volt hajlandó csajjal... :(
2013. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a helyzet az hogy nagyon szeretem. közel 2 évig ún. "barátzónában" voltam. ő mindenem,nagyon,de tényleg nagyon szeretem. úgy jöttünk össze,hogy az akkori barátját megcsalta velem (kétszer smároltunk). lehet hogy ez a karma és ez a büntetésem :(
2013. szept. 1. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem karma. Csak ilyen lány. Nem egyenes.
2013. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes olyan lánnyal kezdeni, aki veled csalja meg az előző barátját... Te is lehetsz később az a barát...


Ez egy ilyen típusú lány, ne várj túl sokat tőle. Nem ez az első és nem is az utolsó, hogy megcsaljon téged.

2013. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ejj, ha lánnyal csókolózott, az szerintem nem megcsalás. Főleg, hogy ő mondta el.


Én megkérném, hogy hadd nézzem végig, és lehetőleg nem csak a csókot :D Max be is szállsz :D

2013. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én speciel azt mondanám, hogy beszéld meg vele hogy ne legyen több ilyen és próbáld elfelejteni. Én nem gondolok előre hogy meg fog csalni...stb. Én arra gondolok hogy boldog vagy vele akkor maradj vele.
2013. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!