Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit alvás közben leszopnak és ő nem kel fel rá akkor is ugyanúgy elmegy?

Figyelt kérdés
Lécci csak normális válaszokat!
2013. nov. 4. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom van-e ilyen...:D Szerintem tuti felébredne az illető..
2013. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de amikor elélvez arra biztos felébred. Nekem volt már éjszakai magömlésem szexmegvonáskor, tuti nem alszol tovább tőle.
2013. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
felébred és ha nem morcos akkor elmegy
2013. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már álmomban spontán magömlésem úgyhogy elképzelhető hogy nem ébred fel.
2013. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kel fel rá, akkor az azért van mert meghalt...
2013. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem próbálkozott egyik nőm ilyennel és azt mondta hogy nagyon oldalba könyököltem lila is volt neki jó darabig..Én nem emlékeztem semmire jót aludtam.
2013. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én már sok mindent megéltem, de még mindig felébredek rá ... szóval ahhoz nagyon el kell ájulni valakinek (mondjuk hulla részeg, de ugye az akkor már nem alvás) ... egyébként, ha mégis, akkor ugyanúgy elmegy ... fiatal korban ehhez le sem kell szopni, elég hozzá egy jó kis álom, és máris maszatos az ágynemű
2013. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felébred kicsit...de nem feltétlen emlékszik rá másnap...



Tapasztalat...volt, hogy a férjemmel úgy voltunk együtt az éjjel, hogy másnap kerdezte, hogy mi volt...

Orális szexre is volt így példa...

2013. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem volt olyan hogy ne keltem volna fel egy ilyen ébresztésre :D Erősen ajánlom a telefonos ébresztők helyett :DD
2013. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán el tud menni, de hogy nem ébred fel rá, arra ne vegyél mérget!
2013. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!